13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

TARSİM-SEGEM iş birliği ile online eğitim

segem-tarsimTarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) ve Sigortacılık Eğitim Merkezi’nin (SEGEM) eşgüdümünde Devlet Destekli Tarım Sigortaları Acente Eğitimleri, SEGEM Akademi platformu üzerinden sunulacak.

2010 yılından itibaren TARSİM adına sigorta sözleşmesi yapmaya yetkili sigorta şirketlerinin acentelerine yönelik, “Devlet Destekli Tarım Sigortaları Acente Eğitimi” SEGEM tarafından düzenlenecek. Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi, mevzuat, çalışma usul ve esasları gibi konularda acentelerin bilgi düzeylerinin arttırılması, üreticiye daha iyi hizmet sunulmasını sağlamak amacıyla gerçekleştiriliyor.

SEGEM Akademi platformu üzerinden e-öğrenme yöntemiyle üç aylık periyotlarda düzenlenecek, eğitimler sonucunda katılımcılar online sınavlara katılarak, başarılı olmaları durumunda sertifika almaya hak kazanacak. Eğitimler, bilgisayarların yanı sıra İOS ve Android tabanlı tablet ve akıllı telefonlardan da SEGEM Mobil uygulaması ile alınacak.

Acentelere kişisel gelişim eğitimleri verilecek

Katılımcılar, SEGEM Akademi platformu üzerinden sunulan, Sigortacılıkta Tahkim, Yeşil Kart Sigorta Sistemi, Güvence Hesabı başlıklı mesleki eğitimlerin yanı sıra, Microsoft Ofis Programları, Toplantı Yönetimi, Stres Yönetimi ve Çatışma Yönetimi konulu kişisel gelişim eğitimlerini de alabilecek.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER