22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

“TARSİM Eksperinin Objektifinden 2014” yarışması sonuçlandı

Tarımsal ürünlere, bir de eksperlerin gözünden bakan TARSİM, eksperlerine yönelik düzenlediği “TARSİM Eksperinin Objektifinden 2014” fotoğraf yarışmasının sonuçlarını açıkladı. Yarışmasının birincisi bitkisel ürün sigortalarına yönelik eseri “Petek” ile Mustafa Sürmeli oldu.

tarsimTarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) eksperleri, “TARSİM Eksperinin Objektifinden 2014” fotoğraf yarışması ile tarımsal faaliyette bulunan çiftçilere, bitkisel ürünlere ve hayvanlara bir de fotoğraf makinesinin objektifinden baktı. TARSİM eksperlerine yönelik düzenlenen “TARSİM Eksperinin Objektifinden 2014” fotoğraf yarışması sonuçlandı. TARSİM, Türkiye’deki çeşitli tarımsal ürün deseni, hayvanları ve tarımsal faaliyette bulunan çiftçileri fotoğraflayan yarışmacıları ödüllendirdi. “TARSİM Eksperinin Objektifinden 2014” fotoğraf yarışmasının birincisi bitkisel ürün sigortalarına yönelik eseri “Petek” ile Mustafa Sürmeli oldu. Hayvan hayat sigortalarına yönelik eseri “Tarladaki Umut” ile İbrahim Terlemez ikinciliğe layık görüldü. Birinci mansiyon ödülü Keçilerin Kaya Aşkı” ile Aşır Öznek’e, ikinci mansiyon ödülü ise “Çiçek” ile Selçuk Boztepe’ye verildi.

Tarımsal faaliyette bulunan üreticileri, Türkiye’de yetiştirilen bitkisel ürünleri ve hayvanları konu alan yarışma ile fotoğrafçılığa ilgi duyan TARSİM eksperlerinin bu alana teşvik edilmesi ve fotoğrafların TARSİM’in tanıtımı çerçevesinde, basılı ve görsel materyallerde kullanılabilmesi amaçlandı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER