17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Sompo Japan Sigorta Acenteleri Amerika'yı keşfetti

Amerika-Toplu-Resim2Yıllardır, Küba, Brezilya, Tayland, Singapur, St. Peterburg, Dubai, Prag, Riga… gibi dünyanın pek çok farklı yerine düzenlediği seyahatler ile adından söz ettiren Sompo Japan Sigorta 2013 yılının son seyahatini Amerika’ya düzenledi.
10-17 Kasım tarihleri arasında 65 kişinin katılımıyla gerçekleşen Amerika seyahati, büyük beğeni topladı. Acentelerin ilk durağı “Melekler Şehri” olarak bilinen Los Angeles oldu. Acenteler; hareketli gece yaşamı, palmiyeleri, sanatsal faaliyetleri, kumsalları ve film endüstrisinin merkezi Hollywood ile ünlü Los Angeles’ta Oscar ödül törenine ev sahipliği yapan ünlü cadde Rodeo Drive, ünlülerin semti Beverly Hills, Sunset Bulvarı, Hollywood Bulvarı gibi yerleri görme fırsatı buldular. Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini görme fırsatı sunan Universal Studios turunun ardından San Diego, Santa Monica gibi etkileyici yerleri de gezen acenteler 3 gece konakladıkları Los Angeles’tan Las Vegas’a geçtiler. Filmlere konu olmuş Mojave Çölü’nden geçerek Las Vegas’a ulaşan acenteler, büyüleyici Las Vegas’ı yaşama fırsatı buldular. Ertesi gün New York’a uçan acenteler Manhattan Adası’nı keşfettiler. Times Meydanı, ChinaTown, SoHo, Rockfeller Center, Times Meydanı gibi dünyaca ünlü yerleri gezip, öğle yemeklerini aldıkları tekneden Özgürlük Heykeli’nin de en güzel resimlerini çekme fırsatı buldular.
7 gecelik Amerika seyahati boyunca bol bol alışveriş yapma ve Amerikan rüyasını yaşama fırsatı bulan acenteler, 2014 yılında da seyahat kampanyalarının devam etmesi yönündeki taleplerini dile getirerek yurda döndüler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER