17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Şirketler, Oracle Sosyal Bulut ile modern pazarlamacı olacak

oraclePazarlamacıların işini basitleştirmek ve müşteri merkezli iş süreçleri geliştirilebilmesi için Oracle Bulut Pazarlama, pazarlama teknolojilerini bir araya getiren Oracle Sosyal Bulut’u müşterilerine sunuyor.

Oracle Başkanı Mark Hurd, Müşteri Merkezli Oracle Bulut Pazarlama Stratejisi’ni açıkladı. Kolay kullanımı ve kullanıma hazır Oracle Sosyal Bulut platform, firmaların modern pazarlamacılar olmalarını sağlıyor. Pazarlamacılar müşterilerine daha kişisel yöntemler kullanarak bilgilendirme yapmak, eğitmek ve uzun süreli, karlı ilişkiler kurmayı tercih ediyor. Ancak halen birçok pazarlamacı karmaşık ve verimsiz pazarlama sistemleri ve verileri kullanmak durumunda kalıyor. Pazarlamacıların işini basitleştirmek ve müşteri merkezli iş süreçleri geliştirilebilmesi için Oracle Bulut Pazarlama, BlueKai, Compendium, Eloqua ve Responsys firmaları satın alımıyla pazarlama teknolojilerini bir araya getiren Oracle Sosyal Bulut’u sunuyor.

Sektörün en ileri bulut tabanlı pazarlama çözümü ile pazarlamacılar hızlı ve kolaylıkla müşteri verilerine ulaşım, hedef kitle belirleme, müşteri davranış analizi ve müşteri merkezli pazarlama programları oluşturarak pazarlama stratejilerinde gelire yansıyacak verimli geri dönüş elde edebilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER