5 Aralık 2023, Salı
spot_img

Sigortayeri, yenilemeleri Whatsapp ve Skype’tan hatırlatıyor

artik-unutmak-yokSigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği, yeni uygulaması Unutkanlar Kulübü ile vadesi gelen sigorta poliçeleri için telefon, SMS, e-posta, Whatsapp ve Skype’tan hatırlatma yapıyor

Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği, yeni uygulaması Unutkanlar Kulübü ile sigorta poliçelerinin yenileme tarihlerini sigortalısın yerine takip ediyor. Unutkanlar Kulübü sigorta vadelerini sigortalısının yerine takip ediyor, yenileme vadesi geldiğinde sigortalı için teklifler hazırlıyor ve sigortalıya ücretsiz karşılaştırma hizmeti sunuyor. Bunun için tek şart ise Unutkanlar Kulübü’ne üye olmak.

Hizmet kapsamında vadesi gelen Kasko, Trafik, Sağlık, DASK ya da Konut poliçeleri sigortalını tercih edeceğim iletişim kanallarından biriyle hatırlatılıyor. Uygulama kapsamında telefon, SMS, e-posta, Whatsapp ya da Skype üzerinden hatırlatma yapılabiliyor.

Unutkanlar Kulübü’ne https://www.sigortayeri.com/unutkanlar-kulubu adresinden ya da SMS yolu ile kayıt olabiliyor. SMS ile kayıt olmak isteyen sigortalıların ise kısa mesaj bölümüne OTOVADE, TC Kimlik No ve plaka yazarak 3950’ye mesaj atmaları gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER