13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Sigortayeri ve Turkcell’den formda yaşam için işbirliği

tfit 2Sigortayeri.com, Avrasya’nın en büyük bilişim fuarı olan CeBIT Bilişim Eurasia’da Turkcell ile akıllı bileklik ürünü T-Fit konusunda önemli bir işbirliğine imza attı.

Bireylerin, sigorta ürünlerini ihtiyaçlarına göre seçebilmelerini ve karşılaştırmalı olarak sigortalara ulaşabilmelerini sağlayan Sigortayeri, 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenen bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı CeBIT Bilişim Eurasia’da katılımcılara yenilikçi ve yaratıcı çözümlerini tanıtırken aynı zamanda yeni anlaşmalara da imza attı.

Bunların en önemlilerinden bir tanesi de, Turkcell ile yapılan işbirliğiydi. Bu işbirliği kapsamında T-Fit kullanıcıları Sigortayeri.com platformuna “T-Fit ile Bağlan” opsiyonunu seçerek giriş yaptıklarında, adım sayıları, katettikleri mesafe, harcadıkları kalori ve benzeri kullanım istatistiklerinden oluşan bir profilleme sonrası sigortacılık ürünlerinde yüzde 15’a varan indirimlerden faydalanabilecekler. T–Fit ürününe yeni sahip olmuş kullanıcılar ise, kulanım sözü vererek yine bu indirimlerden faydalanabilecek. Bu işbirliği kapsamında Sigortayeri.com platformundan satılan özel ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinin satışında müşterilere T-Fit akıllı bileklik ürünü hediye edilecek.

Türkiye’de ilk kez uygulanacak
Yenilikçi uygulamaları ile sigortacılığı eğlenceli ve kolay ulaşılabilir hale getirmeyi hedefleyen Sigortayeri.com, Turkcell ile güçlerini birleştirerek sağlık sigortacılığında devrim niteliğinde bir işbirliğine imza atmış oldu. Mobil sağlık uygulamaları ile sigortacılık ürünlerini bir araya getiren bu işbirliği, Türkiye’de ilk kez uygulanacak olan bir model olması sebebiyle dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER