23 Nisan 2024, Salı
spot_img

sigortaladım.com altyapısı Google’ın yeni arama motoru için güncelleniyor 

Sigortaladım.com tüm online altyapısını yakın tarihte Google tarafından Türkiye’de de kullanıma sunulacak yapay zeka temelli arama motoruna uygun olacak şekilde güncelleyerek web sitesini sigorta sektörü ve ilgili olabilecek tüm içerikleri kapsayacak hale getirmeyi hedefliyor.

Günümüzde yapay zeka temelli uygulamalar giderek yaygınlaşıyor. Ülkemizde en çok kullanılan arama motorlarından Google da yakın tarihte Google SGE ile yapay zeka temelli arama motorunu Türkiye’de de kullanıma sunacağını açıkladı. Bu sayede ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir arama yapıldığında artık sadece ürün bilgileri ve satın alınabilecek platformlar değil, o ürün veya hizmetle ilgili tanıtım metinleri, deneyim makaleleri ve kullanıcı yorumları da gösterilecek. 

Sigortaladım.com, arama motorları içerisinde bütünüyle yeni bir deneyim sunacak bu özelliğe hazırlanıyor. Tüm online altyapısını yeni arama motoru evrenine uygun olarak yenileyen platform, web sitesini de sigorta sektörü ve ilgili olabilecek tüm içerikleri kapsayacak şekilde güncelleniyor.

Sektörün güvenilir rehberi olacağız

Google SGE’nin sigortacılık sektöründe önemli bir gelişme anlamı taşıdığını söyleyen sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, “sigortaladım.com olarak kurulduğumuz günden bu yana doğru bilgi kaynağı olma misyonuyla şeffaf ve tarafsız bir şekilde, ileri teknoloji altyapımız ve sektördeki deneyimimiz sayesinde müşterilerimize en doğru çözüm ve teklifleri, karşılaştırmalı olarak sağlıyoruz. Google SGE’nin faaliyete geçmesiyle birlikte zengin ve kapsamlı içerik sunan web sitemiz, arama sonuçlarında yer alarak kullanıcılarımıza uzmanından doğru bilgileri gösteriyor olacak. Böylece sigortaladim.com olarak Türkiye’de sigorta sektörünün güvenilir bir rehberi haline geleceğiz ve kullanıcıların sigorta aramalarında daha sağlıklı ve güvenilir bilgiye erişmelerini sağlamış olacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER