20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

Sigortadükkanim.com yenilendi

sigortadukkanimSigortadükkanım.com, tasarımını yenileyerek daha fonksiyonel, daha renkli ve daha dinamik yapısı ile sigortacılığın yeni yüzü olmayı sürdürüyor.

Sadece birkaç dakika içerisinde karşılaştırmalı ve şeffaf bir platformda sigorta poliçesi satın alınabilen, Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerlik’in bireysel sigortacılık hizmeti veren online markası Sigortadükkanım.com, tasarımını yenileyerek daha fonksiyonel, daha renkli ve daha dinamik yapısı ile sigortacılığın yeni yüzü olmayı sürdürüyor.

Sigortadükkanım.com gerçekleştirdiği yenilenme ile birlikte online sigorta seçenekleri arasında tamamlayıcı sağlık sigortası ürününü de müşterilerinin hizmetine sunuyor. SGK kapsamında yer alan sigortalı, sigortalının eşi ve çocuklarını “anlaşmalı özel sağlık kurumlarında” sağlık hizmeti alması sırasında oluşabilecek ilave ücretleri teminat altına alan Tamamlayıcı Sağlık sigortası yatarak veya yatarak ve ayakta tedavi alternatifleriyle Sigortadükkanım.com’da.

Marsh Dijital Genel Müdür Yardımcısı Aycan Bul konuyla ilgili “Çoktan seçmeli sigorta özgürlüğü vadeden online sigorta platformumuz Sigortadükkanım.com’u yenileyerek, müşterilerimize daha güzel bir deneyim yaşatmayı hedefledik. Sigortadükkanım.com, bize müşterilerimizle çok yakın olma imkanı sağlıyor. Müşterilerimizin taleplerini dinliyor ve Sigortadükkanim.com’u beklentileri doğrultusunda sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimizin sigorta poliçelerini son derece hızlı ve güvenli olarak satın almalarını sağlayan online süreçlerimiz, başta hasar anı olmak üzere ihtiyaç duyulan her an telefonun diğer ucunda hazır olan danışmanlarımız ile hep daha iyi bir sigortacılık hizmeti üretmeyi hedeflerken tasarımlarımız ile daha da dinamik olmayı, müşterilerimizin hayatlarına daha fazla renk katmayı da istedik. Bunun yanında online satın alınabilen ürün sayımızı da sürekli artırıyoruz. En son Tamamlayıcı Sağlık ürününü sitemize yerleştirdik. SGK kapsamındaki sağlık harcamalarındaki fark ücretlerini karşılayan bu ürünü de müşterilerimiz online olarak satın alabiliyor” açıklamasını yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER