18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

AHE, acente ve direkt satış ekibiyle buluştu

AHE ToplantıBireysel emeklilik sektörünün öncü şirketi Anadolu Hayat Emeklilik Acenteler Zirvesi ile Direkt Satış Zirvesi’ni birer hafta arayla İstanbul’da gerçekleştirdi.

24 Ocak ve 1 Şubat’ta gerçekleşen zirvelerde konuşma yapan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, en çok bilinen tasarruf ve yatırım ürünleri arasında birinci sıraya yükselen bireysel emekliliğe olan ilginin ve sisteme katılımın rekor düzeye ulaşmasından oldukça memnun olduklarını dile getirdi. 2013 yılının çok başarılı geçtiğini, aynı başarıyı 2014 yılında da sürdürmek için acentelere ve satış temsilcilerine gerek bireysel emeklilik ve gerekse hayat sigortalarının müşterilere sunumu ve hizmetlerin devamı aşamalarına büyük görevler düştüğünü söyleyen Uğurlu, gösterdikleri başarılı performans için tüm iş ortaklarına ve satış ekiplerine teşekkür etti.

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu’nun, Genel Müdür Yardımcılarının ve İş Portföy Emeklilik Fonları Müdürü Erkan Ünal’ın sunumlarıyla tüm gün süren zirvelerde 2013 yılı değerlendirildi ve 2014 yılı bireysel emeklilik ve hayat sigortaları hedefleri paylaşıldı. Ayrıca, 2013 yılının başarılı acente ve satış temsilcilerine ödüller verildi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER