23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

Sigortacılığın geleceği masaya yatırılıyor

sigortasizMazars Denge, bugün Shangri–La Bosphorus Hotel’de “Sürdürülebilirlik ve Sigortacılık Toplantısı” düzenliyor.

Merkezi Paris’te bulunan ve dünyanın en büyük denetim ve danışmanlık şirketleri arasında yer alan Mazars’ın Türkiye Ofisi Mazars Denge, bugün Shangri–La Bosphorus Hotel’de “Sürdürülebilirlik ve Sigortacılık Toplantısı” düzenleyecek.

Türkiye’den ve dünyadan pek çok sektör liderinin katılımcı ve konuşmacı olarak yer alacağı toplantı Mazars Denge Yönetim Kurulu Başkanı Leon Coşkun’un yapacağı açılış konuşması ile başlayacak. Katılımcıların soru ya da görüşleri ile rahatça eşlik edebilecekleri şekilde planlanan panellerin moderatörlüğünü Dünya gazetesi editörlerinden Yakup Sayar üstlenecek.

İlk panelde “Türkiye’de Sürdürülebilir Sigortacılığın Gereklilikleri” TC Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Ahmet Genç, Groupama Türkiye Genel Müdürü ve Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Ramazan Ülger, Marsh Sigorta CEO’su Mert Yücesan’ın katılımları ile tartışılacak.

Panelin ikinci bölümünde ise Axa Sigorta Başkanı Ali Erlat ve Aktüerler Derneği Başkanı Orhun Emre Çelik’in katılımları ile “Sürdürülebilirlik Çerçevesinde Sektör İhtiyaçları ve Global Gelişmeler” izlenecek. Toplantı, Mazars Denge Sigortacılık Bölüm Başkanı Aylin Beydemir’in kapanış konuşmasının ardından sona erecek. Dünya

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER