20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

“8th Milli Re Reinsurance Seminar” gerçekleşti

semsiyeMilli Reasürans’ın yurt dışına açılım stratejisi çerçevesinde düzenlenen “8th Milli Re Reinsurance Seminar”,  12-14 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleşti.  

Milli Reasürans,  Azerbaycan, Bulgaristan, Cezayir, Etiyopya, Filipinler, Hindistan, İran, Katar, Kenya, Pakistan, Romanya, Rusya, Singapur, Tunus ve Ukrayna’dan toplam 20 kişinin katılımıyla geçtiğimiz hafta 12-14 Mayıs tarihleri arasında ‘8th Milli Re Reinsurance Seminar’ı gerçekleştirdi.

Seminerin birinci gününde, Milli Reasürans Grup Müdürü Kaan Acun’un şirketi ve sektördeki yerini anlattığı açılış konuşmasının ardından Ahmet Çelebiler, İstanbul ve seminer hakkında bir sunum yaptı.  Burcu Ayten’in (Milli Reasürans) “Türk Sigorta Piyasası” adlı sunumunun ardından Güneş Karakoyunlu ise “Konservasyon Nasıl Belirlenir?” adlı bir sunum gerçekleştirdi.  Çetin Alanya’nın “Bölüşmeli Reasürans Anlaşmalarının Fiyatlandırılması” başlıklı çalışmasının ardından da seminerin ilk günü tamamlandı.

Burcu Ayten’in “Bölüşmesiz Reasürans Anlaşmalarının Fiyatlandırılması” adlı workshop içeren sunumu ile başlayan ikinci günde, katılımcılar David Baldwin (Willis Re) ve Simon Dean (Cathedral Syndicate, Lloyd’s)’un “Reasürans Oyunu” başlıklı workshop’una katıldılar.

Seminerin son günü ise Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Cami ve Kapalıçarşı’ya yapılan bir geziye ayrıldı.

Milli Re, Reinsurance Seminar’ın önümüzdeki yıllarda daha da geliştirilerek sürdürülmesini planladığını açıkladı.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER