16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Sigortacılar istişare toplantısında bir araya geldi

acenteElazığ TSO ileElazığ Sigorta Acenteleri Derneği işbirliğinde, Sigorta Acenteleri Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Elazığ Sigorta Acenteleri Derneği (ESAD) işbirliğinde Sigorta Acenteleri Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi İstişare Toplantısı Elazığ TSO’nun ev sahipliğinde geniş bir katılımla yapıldı. Toplantıya, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Meclis Başkanı A. Hamit Kaya, TOBB Sigortacılık Meclis Üyesi Levent Korkut, ESAD Başkanı Mustafa Bicer, Elazığ TSO 14 meslek komitesinde sigorta sektörü temsilcisi meclis üyesi Hikmet Afacan, Elazığ TSO Meclis üyeleri, çok sayıda bölge illerinin sigorta dernek başkanları ile TOBB il delegeleri ile sigorta sektöründe iştigal eden firma temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, sektörel bilgilendirme ve istişare toplantılarının yararlı olduğunu belirterek, “Farklı illerden gelen sektör temsilcileri ile sektörün içinde yer aldığı kurum yetkililerinin, yapılacak istişarelerle önemli sonuçlar elde edeceklerine ve sektörün gelişmesine katkı sağlayacağına inanıyorum. Sigortacılık bugün en fazla güven sorunu yaşayan sektörlerin başında geliyor. İnsanlar kendi çevrelerinde en güvendikleri kişilerle sigorta işlemlerini yapmaya gayret gösteriyor. Dolayısıyla bu tür sorunların ortadan kalkmasında istişare toplantıları ve çıkan sonuçların ilgili mercilere taşınması sektör adına önem taşıyor. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak sektörün gelişmesi ve sorunlarının ortadan kalkması için üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı yerine getirmeye hazırız” dedi.

Toplantıda bir teşekkür konuşması yapan Elazığ TSO Meclis Başkanı A. Hamit Kaya da sektörün sorunlarının tespiti noktasında toplantının önemi üzerinde durdu. Yapılan konuşmaların ardından karşılıklı plaket takdimi yapılarak, sektör temsilcileriyle istişare toplantısına geçildi.

HABERYURDUM.COM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER