5 Aralık 2023, Salı
spot_img

Uluslararası Sigorta Fuarı Antalya’da

Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi, Antalya Sigorta Acenteleri Derneği öncülüğünde Antalya’da düzenlenecek.

Sektör profesyonellerini bir araya getirmek, işbirliklerini artırmak ve toplumdaki sigorta penetrasyon oranını arttırmak hedefleri ile 3-5 Mart 2022 tarihleri arasında Belek-Antalya’da Pine Beach Belek Hotel’de düzenlenecek.

Duyuru şöyle:

Sizleri sigorta sektörüne ivme kazandıracak ve sektör paydaşlarının ticari hacmini arttıracak heyecan verici bir çalışma hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Antalya Sigorta Acenteleri Derneği öncülüğünde Antalya’da 3 Mart 2022 tarihinde Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi düzenliyoruz. Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi, Sektörün profesyonellerini bir araya getirmek, işbirliklerini artırmak ve toplumdaki sigorta penetrasyon oranını arttırmak hedefleri ile 3-5 Mart 2022 tarihleri arasında Belek-Antalya’da Pine Beach Belek Hotel’de düzenlenecektir.

Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi, sigorta sektörü ile kamu ve özel sektör başta olmak üzere ulusal ve uluslararası tüm tarafları bir araya getirmeyi ve işbirliklerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Fuar ve Kongre; sigorta şirketlerinin, reasürans şirketlerinin, sigorta aracılarının, sigorta ile ilgili kuruluşların, özel sektörün, üniversite-araştırma kurumlarının, yerel yönetimlerin, sivil toplum kuruluşlarının ve diğer ulusal kuruluşların katılımları ile gerçekleştirilecektir.

Sigorta sektörü ile ilgili yüksek düzeyli genel oturumların yapılması yanı sıra, ikili ve çoklu işbirliği görüşmeleri ve anlaşmalarının yapılması sağlanacaktır. Tüm tarafların katılımında genel oturumlar düzenlenecek, özel sektör temsilcileri bir araya gelerek işbirliği imkânları görüşülebilecek, açık ve kapalı fuar alanlarında her türlü ürün ve hizmetler tanıtılabilecek ve sigortacılık sektöründe güncel araştırma–geliştirme çalışmalarının sonuçları paylaşılabilecektir. Düzenlenecek yan etkinlikler ile de en iyi uygulama örnekleri ve bilgi alışverişi sağlanacaktır. Fuar ve kongre ayrıca sosyal ve kültürel programlarla da zengin bir içerik sunacaktır.

Antalya Sigorta Acenteleri Derneği olarak tertip komitesinde bulunan TOBB, ATSO, diğer kurum ve kuruluşlar ile birlikte sigorta sektörüne kazandıracağımız Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’ne tüm sektör paydaşlarının canı gönülden sahip çıkacağına inanıyor ve Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’nin hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Etkinliğin internet sayfası da yayında:sigortacilikfuar.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER