19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

SİGORTA EKRANI: Yavuz Ölken ve Mustafa Nazlıer ÖZEL YAYINDA!

Sigorta sektöründe yaşanan en yeni gelişmeleri, konunun uzmanlarının görüş ve değerlendirmeleri ile ekranlarınıza getirmeyi sürdürüyoruz.

Kurumsal Riskler için ‘Sigorta Zekası’ ve yine yeniden deme zamanı! Can Kantar’ın sunumuyla YouTube’dan canlı olarak yayınladığımız Sigorta Ekranı’nın AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ve Ekol Ekspertiz Genel Müdürü ve Hayatımız Sigortalı Dergisi yazarı Mustafa Nazlıer’i ağırlayacağımız yeni bölümünde, sigorta sektöründe hasar yönetiminin geçirdiği evrime paralel olarak oluşan sigorta zekasının geçirdiği dönüşüme dikkat çekeceğiz.  

Ölken ve Nazlıer ile “Kompleks hasar kavramı var, bu nedir?, Sigorta 4.0 hasar kavramına nasıl bir yaklaşım getirdi? Risk analizi ve teknik yetkinlikler hangi durumlarda birbirinden ayrışıyor?” sorularına yanıt arayarak ekspertiz süreçlerinin geleceğine parantez açacağız.

29 Eylül Çarşamba günü, saat 13.00’te Sigorta Ekranı YouTube kanalına bekleriz.

YouTube’dan yayın yapan ve abone sayısını her geçen gün genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, program duyurularından anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER