24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Sigorta Cini’nden günde 1,5 TL’ye Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini; ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ ile günde 1,5 TL’den başlayan fiyatlarla sağlığınızı güvence altına alıyor.

sc_saglikİstanbul, Ankara, Çorlu, İzmit ve İzmir’deki 17 mağazasıyla hizmet veren Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, SGK’lılara özel ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ ile anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi olma imkânı sunuyor.

Her ailenin hayatın beklenmedik olayları karşısında, kendini güvencede hissetme hakkı olduğu inancıyla hizmet veren Sigorta Cini, ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ ile sağlığınızı güvence altına alıyor. Sekiz defa ücretsiz ayakta tedavi, limitsiz yatarak tedavi, doğum teminatı ve ömür boyu yenileme avantajı sunan ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ günde 1,5 TL’den başlayan fiyatlarla kendinize ve ailenize sağlık dolu bir gelecek yaratma fırsatı sunuyor.

Siz de en yakınınızdaki Sigorta Cini mağazasına uğrayarak; 300’den fazla anlaşmalı özel hastanede geçerli ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ ile fark ödemeden ayrıcalıklardan faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER