17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Sigorta Cini’nden 100 TL benzin hediyeli kampanya

kasko_sigortasi aYüz yüze sigorta marketi Sigorta Cini, yeni kampanyası kapsamında kasko ve trafik sigortası yaptıranlara 100 TL değerinde benzin hediye ediyor.

Farklı sigorta şirketlerine ait ürünleri karşılaştırma olanağı sağlayarak tüketiciye sunan Sigorta Cini, yeni bir kampanya başlattı. “Benim Arabam” temalı ürünlerde başlatılan kampanya kapsamında kasko ve trafik sigortalarını Sigorta Cini mağazalarından yaptıran müşteriler, 100 TL’ye kadar benzin fırsatından yaralanabiliyor.

Mayıs sonuna kadar devam edecek olan kapmayandan yararlanmak isteyen müşteriler Sigorta Cini’nin İstanbul Avrupa Yakası’nda Metrocity AVM, Marmara Forum AVM mağazalarına; Anadolu Yakası’nda Göztepe ve Şaşkınbakkal mağazalarına ve Ankara’da ise Kentpark AVM Mağazası’na uğrayarak poliçelerini yaptırabilirler.

Kasko ve zorunlu trafik sigortalarının kapsamlarının birbirine karıştırıldığı ve sigortalıların poliçe detayları hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığını belirten Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos, Sigorta Cini’nin en büyük amaçlarından birinin, zorunlu sigorta ürünleri de dahil olmak üzere sigortalıların ihtiyaç duydukları tüm sigorta ürünlerinin teminat kapsamlarını doğru bir şekilde anlatmak olduğunu belirterek ihtiyaca yönelik sigortalanmanın önemini vurguladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER