25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Sigorta Akademi ve Kadir Has Üniversitesi’nden eğitim iş birliği

Sigorta Akademi ve Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi hayata geçirdikleri iş birliği ile sigorta sektörüne eğitim desteği sunacak. 

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi ve Sigorta Akademi, sigorta sektörünün artan eğitim ihtiyacına çözüm sunabilmek amacıyla bir iş birliği gerçekleştirdiler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sigorta Akademi Direktörü Ali Civan, özellikle sektörün temel taşı acentelerin ve üniversiteden yeni mezun olmuş çok sayıda genç sigortacının önemli bilgi açıklıkları olduğunu söyleyerek “Kadir Has Üniversitesi YBEA ile yaptığımız işbirliği sektöre katma değer sağlayacağımız ve başarılı sigortacılar yetiştireceğimiz inancındayız” dedi.

Farklı konularda çok sayıda eğitim

Civan, eğitimle de ilgili bilgiler vererek “Kasım ayında başlayacağımız bu yılki programımızı genel uzun süreli 60 saatlik sigortacılık eğitimi (A’dan Z’ye Sigortacılık Sertifika Programı) ve 2 günlük sigortacılık eğitim seminerleri şeklinde planladık. 2 gün sürecek sigortacılık eğitimleri arasında Sigorta Pazarlaması Eğitim Programı, Sağlık Sigortacılığı Eğitim Programı, Sigortacılar İçin Yeni Trendler ve Dijital Pazarlama Eğitim Programı, Hayat Sigortacılığı ve Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) Eğitim Programı, Günümüz Sigortacılığında Pazar Araştırması ve Pazarlama Eğitim Programı, Sağlık Sigortacılara yönelik Sağlık Turizmi ve Uluslararası Pazarlama Eğitim Programı, Ticari Sigortaların Pazarlaması Eğitim Programı yer alıyor” açıklamalarında bulundu. 

Kadir Has Üniversitesi YBEA ile Sigorta Akademi arasında yapılan anlaşma uyarınca Sigorta Akademi adına tüm eğitimler ilk planda Ali Civan tarafından gerçekleştirilecek.

Eğitim programları ile ilgili detaylı bilgiye https://ybea.khas.edu.tr/egitimler/sigortacilik üzerinden ulaşılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER