23 Nisan 2024, Salı
spot_img

SBN Sigorta, web sitesini yeniledi

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak, iş ortaklarına ve sigortalılarına daha iyi hizmet verebilmek için web sitesini yenileyen SBN Sigorta, kullanıcı dostu olan yeni web sitesinde, artık ürün ve hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgiler sunuyor.

recep duraySBN Sigorta, gelişen teknolojiye ayak uydurmak, iş ortaklarına ve sigortalılarına daha iyi hizmet verebilmek için web sitesini yeniledi. Artık daha etkili ve kullanıcı dostu olan SBN Sigorta’nın yeni web sitesinde, tüketiciler ürün ve hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgiler bulabilecek. SBN Sigorta Genel Müdürü Recep Duray, yenilenen web sitesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. 2012 itibarıyla başlayan değişim sürecinde organizasyon, hasar süreci, personel eğitimleri sonrasında, süregelen değişimin yeni bir halkası olarak web sayfalarının yenilenmesine sıra geldiğini söyleyen Duray: “Gelişen teknolojiye ayak uydurmak, iş ortaklarımıza ve sigortalılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi yeniledik. Web sitemiz yeni tasarımı ve içerik yönetim sistemi ile birlikte artık daha etkili ve kullanıcı dostu oldu. Yenilenen web sitemizde ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgileri bulabileceksiniz. Web sitemizin yeni düzenlemeler ile geliştirilen dinamik yapısı kullanıcı dostu olarak tasarlanmasının yanında, tüm proje bu amaca yönelik sonuçlandırıldı ve çalışanlarımız da sürece dâhil edildi” dedi.

Emin adımlarla ilerliyoruz”

SBN Sigorta’nın Şekerbank şubeleri ile birlikte bini aşkın dağıtım kanalı bulunduğunu belirten Duray, 2012 yılından bu yana risk seçimine dikkat ederek, düşük riskli segmentelere yönelerek, etkin hasar kontrolü yaparak, hasar maliyetlerini azaltarak, insan sermayesine ciddi yatırımlar yaparak, sektörde sıra dışı ve tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olma hedefleri doğrultusunda, emin adımlarla ilerlediklerinin altını çizdi. Duray, şöyle devam etti: “SBN Sigorta olarak sermayedarımızın gücü ve dağıtım kanalı avantajını, uygun acente ve broker yapısı ile birleştirerek, gelecek yıllara güvenle bakan bir yapıya kavuştuk. 2012 yılında başlayan süreç ile hasar servisimiz için büyük yatırımlar yaptık, hasar hizmetlerinin tamamını şirketimiz bünyesine aldık. Söz konusu değişim ile operasyonel süreçleri kontrol altına alarak müşteri memnuniyetini artırdık. Türkiye’nin her yerinde kaliteli hizmet verme amacı ile anlaşmalı servis ağımızı yeniden yapılandırdık ve her yıl, bir önceki yıla oranla ciddi büyüme rakamları yakaladık. Tüm bu süreçler adım adım gerçekleştirildi ve son olarak da internet sitemizi yeniledik. İnternet sitemizin, değişen, gelişen SBN Sigorta yüzüne uygun olması, bunu yansıtması ilk amacımızdı. Yeni web sitemizin geliştirilmesine önümüzdeki günlerde de devam edilecek.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER