18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

SBN Sigorta, kart şifrelerini de koruyor

recep duray (2)Genişlemiş ürün yelpazesi ve doğru kurgulanmış hizmet stratejisi 2014’te banka sigortacılığında daha da güçlü olduklarını belirten SBN Sigorta Genel Müdürü Recep Duray, “Şifrelerim Güvende Sigortası” ürünü ile banka ve kredi kartının yanı sıra internet şifrelerinin de teminat altına alındığını söyledi.

Yeni bir ruh ve yeni bir anlayışla sürdürülen çalışmaların, tüm çalışanların gayreti ile 2014’te kesintisiz sürdüğünü ifade eden SBN Sigorta Genel Müdürü Recep Duray, “Bugün, her geçen gün daha iyiye giden, her geçen gün mükemmelliğe bir adım daha yaklaşan bir SBN Sigorta görmenin haklı gururunu yaşıyoruz. SBN Sigorta, üretim portföy yapısını oto dışında yoğunlaştırarak karlılığı ve büyümeyi sağlayan, değişimini en kısa sürede ve sorunsuzca tamamlayan, sıra dışı bir şirket oldu. 2014’te banka sigortacılığında ‘yeni ürünler’ ile daha da güçlüyüz” dedi.

Ürünler ve projeler müşteri segmentasyonlarına uygun

2013 yılında üretimin yüzde 62’sini bankasüranstan elde ettiklerini ifade eden Duray, bu oranın sektörün en yüksek ikinci oranı olduğunu söyledi. Doğru organizasyon yapılarını oluştururken Şekerbank şubelerinin SBN Sigorta’dan eksiksiz hizmet almasını hedeflediklerini açıklayan Duray, “Üretim kanalları açısından baktığımızda, stratejik ve rekabet açısından güçlü olduğumuz banka kanalını en etkin şekilde kullanarak, ürünlerimizi ve projelerimizi Şekerbank’a ve müşteri segmentasyonlarına uygun hale getirerek, özel projeler geliştirerek, işbirliğimizi daha da artırmaya yönelik bir çalışma içerisindeyiz” diye konuştu.

İnternetten yapılan alışverişler de artık teminat altında

Son dönemde çok sık kullanılan ve banka ve kredi kartının yanı sıra internet üzerinden yapılan alışverişlerinde kullanılan şifreleri de teminat altına alan “Şifrelerim Güvende Sigortası” ile Şekerbank’ın farklı segmentlerdeki müşterilerine seslenmeyi hedeflediklerini söyleyen Duray, “Bankanızın internet şubesi, diğer finansal kurumlara ait internet hesapları, kredi veya banka kartlarınız ve mobil bankacılık hesaplarına ulaşmak için kullandığımız kişisel şifrelerimizin, teknolojik yöntemler veya fiziksel tehdit uygulanarak çalınması sonrası, bankanın veya finansal kurumun sizi sorumlu tuttuğu, çalınan şifrelerinizin kullanılması sonrası oluşabilecek ekonomik kaybınız belirlenen limitler dâhilinde karşılanıyor. Kısacası internetten yaptığınız alışverişler de artık teminat altında. SBN Sigorta olarak bu ürünümüzü kaza sonucu ölüm veya kaza sonucu sakatlık teminatları (veya ferdi kaza teminatı) ve ATM hırsızlık teminatları ile daha da güçlendirdik” dedi.

recep duray“SBN Sigorta’nın farkını hissettireceğiz”

SBN Sigorta olarak, 2012’de başlayan yeni dönemin gelişme etabının 2014’te devam ettiğini söyleyen Duray, her müşteri grubuna yönelik olarak geliştirilen yeni ürünlerin müşteri ihtiyaçlarını karşıladığını belirtti. Satış kanallarının ürün seçeneklerini artırdıkları için müşterilerine yeni fırsatlar yarattıklarını ifade eden Duray, “2014’te genişlemiş ürün yelpazemiz, doğru fiyat yapısı ve doğru kurgulanmış hizmet stratejisi ile SBN Sigorta’nın farkını sektörde tam anlamıyla hissettireceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER