18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Ray Sigorta Özel Konuklarını Ağırladı

ray sigorta ziyaret1Ray Sigorta, Gönüllüyüm Yanındayım Sosyal sorumluluk projesinde bir araya geldiği Şehit Üsteğmen Ali Büyük Dicle Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi öğrencilerini genel müdürlüğünde ağırladı.

10-16 Mayıs Engeliler Haftası dolayısıyla Ray Sigorta Genel Müdürlük binasını ziyaret eden öğrencilerle Ray Sigorta üst yönetimi ve çalışanları bir araya geldi. Öğrenciler, sigortacılık ve departmanların görevleri hakkında bilgi aldı, Ray Sigorta personeliyle birlikte öğle yemeği yediler.

Ray Sigorta’nın özel misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Ray Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu; “Engellerin iletişim ve eğitim ile ortadan kalktığını hep birlikte sosyal sorumluluk çalışmamız çerçevesinde gördük. Zihinsel Engelli kardeşlerimizin hayatın bir parçası olduğunu ve özel eğitim yöntemleriyle, belirli bir eğitim süreci sonrasında toplumsal yaşama kazandırıldıklarını görmek bizi umutlandırdı. Bu eğitim sürecinin bir parçası olmaktan son derece onur duyuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER