23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

Ray Sigorta acenteleri Rio de Janerio’da buluştu

ray_rioRay Sigorta 1 Ekim-31 Aralık 2013 tarihlerinde düzenlenen “Oi Rio” kampanyasında başarılı olan acenteleriyle Rio de Janerio’da bir araya geldi.

Gösterdikleri yüksek performans ve elde ettikleri başarı sonucunda kampanya prim hedeflerini tutturan Ray Sigorta acenteleri eğlencenin başkenti Rio’da 5 gece 6 günlük bir tatille ödüllendirildi. Şehrin simgesi olan Corcovado tepesinde şehri kucaklayan dünyaca ünlü İsa Heykeli’ni ziyaret ederek Rio turuna başlayan acenteler, pek çok önemli futbol maçına ev sahipliği yapan dünyaca ünlü Maracana Stadyumu’nu da ziyaret ettiler. Rio Karnavalı’nın yapıldığı Sambodrom caddesini gören Ray Sigorta acenteleri, Brezilya’nın simgesi olan Samba gösterisi ve tropikal adalar tekne turu ile yorgunluk attılar.

Ray Sigorta’nın geleneksel hale getirdiği yurtdışı gezilerini sürdüreceğini belirten Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü Anıl Rasih Gülcen, “Ray Sigorta acentelerinin kampanya dönemindeki başarılarını taçlandırmak ve acentelerimizle birlikte önümüzdeki dönem için enerji toplamak üzere Rio de Janerio’da bir araya geldik. Acentelerimizle kurduğumuz güçlü bağ ve verimli işbirliği ile Ray Sigorta olarak her yıl bir önceki yıldan daha fazla olarak büyümeye devam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER