17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Ray Sigorta acenteleri eğlencenin başkenti 'Rio de Janeiro'daydı

ray_rioRay Sigorta acenteleriyle eğlencenin başkenti Rio de Janerio’da bir araya geldi. 01.10.2013-31.12.2013 tarihlerinde düzenlenen “Oi Rio”kampanyasında başarılı olan acenteleriyle Rio de Jeneiro’da bir araya gelen Ray Sigorta ailesi keyfi bir tatil geçirdi.

Gösterdikleri yüksek performans ve elde ettikleri başarı sonucunda kampanya prim hedeflerini tutturan Rio de Jeneiro Gezisiyle ödüllendirilen acenteler, Eğlencenin başkenti Rio’da 5 gece 6 gün keyifli bir tatil yaptılar.

Şehrinsimgesi olan Corcovado tepesinde şehri kucaklayan dünyaca ünlü İsa Heykeli’ni ziyaret ederek Rio turuna başlayan Ray Sigorta acenteleri, Rio de Jenerio’nun nefes kesen manzarasında fotoğraf çektirdiler. Pek çok önemli futbol maçına ev sahipliği yapan dünyaca ünlü Maracana Stadyumu’nu, Rio Karnavalı’nın yapıldığı Sambodrom caddesini gören Ray Sigorta acenteleri, Brezilya’nın simgesi olan Samba showu ve tropikal adalar tekne turu ile yorgunluk atılar.

Ray Sigorta’nın geleneksel hale getirdiği yurtdışı gezilerini sürdüreceğini belirten Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü Anıl Rasih Gülcen; “Ray Sigorta acentelerinin kampanya dönemindeki başarılarını taçlandırmak ve acentelerimizle birlikte önümüzdeki dönem için enerji toplamak üzere Rio de Jenerio’da bir araya geldik. Acentelerimizle kurduğumuz güçlü bağ ve verimli işbirliği ile Ray Sigorta olarak her yıl bir önceki yıldan daha fazla olarak büyümeye devam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER