20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

AHE yazılım alt yapısını yeniliyor

mete ugurluAnadolu Hayat Emeklilik, temel sigortacılık yazılımlarını yenilemek üzere büyük bir dönüşüm projesi başlattı.

Anadolu Hayat Emeklilik, başlattığı proje ile müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacıyla, başta ürün geliştirme, uygulama ve operasyon olmak üzere tüm süreçlerini daha etkin ve verimli şekilde yönetmeyi hedefliyor.

Anadolu Hayat Emeklilik, kapsamlı yurt içi ve dışı piyasa araştırmalarının sonucunda, temel sigortacılık paketi için çözüm ortağı olarak merkezi Sofya/Bulgaristan olan Fadata AD firmasını seçti. Ayrıca, küresel danışmanlık firması EY’nin (Ernst & Young) Atina ve İstanbul ofisleri de proje de görev alacak. Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, Genel Müdür Yardımcısı Haldun Aydoğdu, Fadata AD Genel Müdürü Anri Levi ile Ernst & Young Atina ofisi ortaklarından Lampros Gkogkos’un katıldığı imza töreni 17 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirildi.

ahe imza toreniSözleşmenin imzalanmasının ardından, proje ekiplerinin ilk toplantısına katılan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, projeyi başarı ile tamamlayacak bilgi, tecrübe ve insan kaynağına sahip olduklarını ve bu dönüşüm ile sektördeki öncü konumlarının daha da güçleneceğini belirtti. Uğurlu’nun ardından konuşan Anri Levi, Fadata’nın Türkiye pazarına büyük önem verdiğini, sektöre lider şirket Anadolu Hayat Emeklilik ile girmelerinin kendilerini onurlandırdığını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER