26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

Quick Sigorta’dan Quick Kasko

Quick Sigorta, yüzde 40’a varan fiyat avantajı ve lastik saklama hizmetiyle donatılan Quick Kasko ürününü hizmete sundu.

Quick Sigorta, yeni ürünü Quick Kasko ürününü sigortalılarla buluşturuyor. Ürünle araç sahiplerinin hayatını daha da kolaylaştıran Quick Sigorta, trafik sigortasındaki liderliğini kaskoya taşımayı hedefliyor. Şirket yenilediği kasko ürünüyle sigortalılara birçok avantaj sunuyor. 

Ürünle piyasada çok daha rekabetçi hale geldiklerini söyleyen Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy, “Quick Kasko ile müşterilerimize sadece uygun fiyat değil, aynı zamanda kapsamlı koruma ve üstün hizmet sunuyoruz. Bu avantajlarımız sayesinde sektördeki konumumuzu güçlendirmeyi ve müşteri memnuniyetinde lider olmayı hedefliyoruz” dedi.

Fiyat ve servis avantajları

Quick Kasko, geniş teminatlar sunarken Quick EQO Kasko ürünü de yüzde 40’a varan fiyat avantajıyla benzerlerinden ayrışıyor.

Kasko ürünlerini alan müşteriler Quick Sigorta garantili servislerinde verilen hizmetlerde iki yıl boyunca orijinal yedek parça ve onarım garantisinden yararlanabiliyor. Geniş anlaşmalı servis ağı sayesinde sigortalılar Türkiye’nin her yerinde kaliteli ve güvenilir hizmete ulaşabiliyor.

Kapsamlı asistans hizmetleri

Quick Kasko, hasar gören aracın yerine ikame araç sağlama, yol yardımı ve hasar sonrası bile hasarsızlık indiriminin korunması gibi avantajlar sunuyor. Ayrıca 7/24 erişilebilen Medline acil ambulans hizmeti ile Quick Sigorta acil durumlarda sigortalılara destek veriliyor. 

Sadece kaza ve hasar durumlarında değil, günlük hayatta da destek olacak ekstra hizmetler sunan Quick Kasko, ücretsiz lastik saklama ve yılda iki kez gerçekleştirilen mevsimlik lastik değişimiyle, araç bakımını daha da pratik bir hale getiriyor. Ömürlü parçalarda eskime payı düşmeme avantajıyla sunan ürün, yüzde 20 peşin ödeme indirimi ile fiyat da avantajı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER