23 Nisan 2024, Salı
spot_img

QNB Sigorta’ya ‘İnsana Saygı Ödülü’ 

QNB Sigorta, Kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri’nde insan kaynakları uygulamaları ile ödül almaya hak kazanan markalardan biri oldu. 

Müşterilerinin geleceğinin yanı sıra sektörün geleceği ve sürdürülebilir istihdam için de çalışmalar gerçekleştiren QNB Sigorta, bu kapsamda hayata geçirdiği insan kaynakları uygulamaları ile Kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen ve Türkiye’nin en prestijli insan kaynakları ödülleri arasında gösterilen İnsana Saygı Ödülleri’nin sahiplerinden biri olmaya hak kazandı. 

Her yıl 30 binden fazla marka arasından yüzde 2’lik dilime giren firmalara verilen ödüle layık görülen QNB Sigorta, Kariyer.net tarafından belirlenen ve aday başvurularını yüzde yüz olarak yanıtlamak, Kariyer.net üzerinden en çok istihdam sağlamak ve en çok başvuru almak gibi kriterleri karşılayan markalardan biri oldu.

Yeni mezun genç yetenekler de destekleniyor

Çalışanlarının kariyer gelişimlerini mentorluk ve koçluk gibi iç iletişim programlarıyla sürekli olarak destekleyen QNB Sigorta, işe alım politikasında da aday deneyimine büyük bir önem veriyor. Adayın mülakat sürecinden işe giriş sürecine kadar her koşulda tüm bilgilendirmeleri alması, olumlu – olumsuz dönüşlerin zamanında kendisine yapılması ile adaylara iyi bir deneyim yaşatmayı hedefleyen şirket, tecrübeli yetenek istihdamının dışında yeni mezun genç yeteneklere de aynı özeni gösteriyor. QNB Sigorta, bu doğrultuda ‘MT kare’ adını verdiği program ile yeni mezun çalışanlarının QNB Sigorta farkını deneyimlemelerine ve adaptasyon süreçlerine katkı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER