23 Nisan 2024, Salı
spot_img

QNB Sigorta adımlarını iyiliğe dönüştürdü

Gün içinde atılan adım sayılarını kaydederek çeşitli sosyal sorumluluk kampanyaları için bağışa dönüştürülmesini sağlayan mobil uygulama Help Steps ile adımlarını Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için iyiliğe dönüştüren QNB Sigorta, gönüllü ekiplerin katılımıyla 2 ayda toplam 150 milyon adım atarak AÇEV için açılan bağış kampanyasına destek oldu.

Çalışmalarıyla sadece çalışanlarının ve müşterilerinin değil, tüm insanlığın ve dünyanın iyiliğini hedefleyen QNB Sigorta, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için sürdürülebilirliği ve kurumsal sosyal sorumluluğu odağına alarak gönüllü çalışanlarıyla birlikte sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiriyor. 

İyiliğe 150 milyon adım atıldı

Son olarak, sağlıklı ve aktif bir yaşamı desteklemek amacıyla kullanıcılarının adımlarını kaydederek sosyal sorumluluk kampanyaları için bağışa dönüştüren Help Steps platformuna destek veren şirket, Help Steps aracılığıyla Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için başlatılan bağış kampanyasına katıldı. QNB Sigorta Genel Müdürü Pınar Kuriş önderliğinde, çeşitli departmanların yönetici ekipleriyle oluşturulan 10 gönüllü ekipten 137 kişinin 2 ay gibi kısa bir sürede attığı toplam 150 milyon adım, AÇEV için bağışa dönüştürüldü. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER