18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Pirelli'den Anadolu Sigortalılara özel kampanya

Anadolu Sigorta_Pirelli_GorselPirelli, tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran kampanyalara imza atmaya devam ediyor. 01 Haziran 2014 tarihine kadar Pirelli’den otomobil, 4×4 veya hafif ticari araç lastiği alan tüm Anadolu Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası poliçe sahipleri, 4 adet lastik alımlarında 4 al 3 öde kampanyasından faydalanıyor.

Sadece teknolojileriyle değil, gerçekleştirdiği kampanyalarla da tüketici dostu bir yaklaşım sergileyen Pirelli, Türkiye’nin öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. 01 Haziran 2014 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında tüm Anadolu Sigorta kasko ve trafik sigortası poliçe sahipleri Pirelli Yetkili Satıcıları’nda otomobil, 4×4 veya hafif ticari araç lastiklerinde 4 al 3 öde avantajından yararlanıyor.

Poliçe sahiplerinin; www.pirelliclub.com sayfasına girerek, isimlerine özel indirim kuponlarının çıktısını alarak kupon ve poliçelerinin kişisel bilgilerini içeren sayfanın kopyası ile Pirelli Yetkili Satıcısı’na başvurması yeterli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER