25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

OtoKonfor tek tıkla sürücülerin hizmetinde

OtoKonfor, geçtiğimiz günlerde aldığı 8 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği telefon uygulamasıyla, sürücülerin ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri tek tıkla ulaşılabilir hale getiriyor.

OtoKonfor, kısa süre önce aldığı önemli yatırım desteğiyle organizasyon altyapısını güçlendirirken hizmet çeşitliliğini de artırıyor.

Bu kapsamda, sürücülerin araçları için ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri geliştirdiği telefon uygulamasında bir araya getiren OtoKonfor, Google Play Store ve IOS App Store’dan veya web sitesi üzerinden ücretsiz erişilebilen uygulama ile müşterilerine artık oto çilingir, boyasız onarım, akü takviyesi veya değişimi, lastik oteli ve yerinde lastik değişimi ile oto kuaför hizmetleri sunuyor.

“Hizmet kategorimizi arttırmayı hedefliyoruz”

İstanbul gibi büyük şehirlerde sürücülerin araçlarına vakit ayıramadığını söyleyen OtoKonfor Marka Başkanı Özgün Yalın, “Beyaz yakalı çalışanlar, kadınlar ve genç sürücüler ya araçlarına vakit ayıramıyor ya da ayırmak istemiyorlar. Geliştirdiğimiz uygulama ile sürücülere sadece otomobillerinin keyfini sürmek kalacak. Zahmet gerektiren tüm işlemleri OtoKonfor üstleniyor. Üstelik verilen tüm hizmetlerde garanti vererek arkasında duruyoruz. Kurumların da operasyonel yükünü hafifletmiş oluyoruz. Yakın zamanda hizmet kategorimizi 35’e çıkarmayı hedefliyoruz. Diğer yandan aldığımız yatırımlarla birlikte hizmet noktamızı ise yüzde 15 oranında büyüttük, kullanıcı sayımızı yüzde 25 artırdık. Yeni kurumsal müşteriler ve bireysel kullanıcılar kazanmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İhtiyaca göre “kullandıkça ödenebilen” hizmetler de olacak

Uygulama üzerindeki birçok hizmet ücretsiz olarak kullanılabilirken ihtiyaca göre “kullandıkça ödenebilen” hizmetler de olacak. OtoKonfor vasıtasıyla ilerleyen dönemde cam değişimi, hasar onarım, kiralık araç, mekanik garanti sigortası, muayene hizmeti, yerinde periyodik bakım, yolda arıza onarım, otopark ödeme, yakıt ödeme alternatifi, araç alım-satım hizmeti, tüm hizmet hatırlatma modülleri (vergi, sigorta, muayene, lastik, periyodik bakım), aracımı bul, periyodik araç bakımı, arıza onarımı, vale hizmeti, çekici çağırma hizmeti, yerinde yıkama ve detaylı oto kuaför, oto ekspertiz gibi hizmetlere ulaşılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER