17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Oracle Day 2013 te, yeni dünyanın yeni çözümleri tanıtıldı

oracleEski iş modellerini altüst ederek şirketlere yeni ve teknolojik çözümler sunan Oracle, 14 Kasım 2013 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde “Yeni teknolojiler. Yeni Dünya” mottosuyla Oracle Day 2013 etkinliğini gerçekleştirdi. Gün boyu süren etkinlikte, paralel oturumlar ile iş dünyasından birçok isim ağırlanırken, iş ortakları ve Oracle müşterilerinin başarı hikayeleriyle iş sahiplerine yeni fikirler ve çözüm önerileri sunuldu.SİGORTAMEDIA’nın da medya sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte, tamamı Oracle çalışanlarından kurulu “Infiniband” isimli müzik grubunun konseriyle açılış gerçekleştirildi. Etkinlikte ilk söz alan Oracle Türkiye Genel Müdürü Filiz Doğan, kısa konuşmasında Oracle Day 2013 etkinliğinin Türkiye’de Oracle olarak düzenledikleri 12. etkinlik olduğunu söylerken, Oracle olarak müşterileriyle buluşmaya devam edeceklerini ifade etti.

İş dünyasına modern çözümler
Etkinlikte söz alan Oracle EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı Andrew Sutherland ise Oracle olarak, şirketlere gerek donanım gerekse iş uygulamaları alanında ne gibi çözümler sunduklarını anlattığı konuşmasında Oracle’ın daha iyi bir gelecek vaat ettiğini ve bunun ancak doğru seçimler yaparak mümkün olabileceğini söyledi. Şirketler için zamanın hayati derecede önemli olduğunu ifade eden Sutherland, Oracele’ın bilgi teknolojileri sayesinde öngörülebilir bir geleceğin boşa harcanan zamanı minimize edeceğini ve bunun da beraberinde başarıyı getirdiğini belirtti. Bilgi havuzunun yeni teknolojiler ve iletişim kanalları aracılığıyla oldukça arttığını söyleyen Sutherland, “Müşteri odaklı bir yaklaşımla bu bilgilerin sınıflandırılması ve basitleştirilmesi, Oracle’ın ‘Big Data and Analytics’ ve ‘Cloud’ teknolojileri ile doğru ve hızlı şekilde sağlanabiliyor” dedi.

Öte yandan etkinlikte, Yapı Kredi Bankası Bilişim Teknolojileri ve Operasyon Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan, Ziraat Bankası Teknoloji Genel Müdürü ve Bilgi Teknolojileri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Yunus Uygur Kocaoğlu ve Vakıf Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Özgür Obalı da Oracle ile gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalar ve bu çalışmaların şirketlerine sağladığı faydalar hakkında katılımcılara bilgi verdi. SİGORTAMEDIA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER