9 Aralık 2023, Cumartesi
spot_img

Open Up Call sanal ofis çözümleriyle de hizmet veriyor

callcenter2011 yılının Mayıs ayında “Müşteri” ve “Çözüm” odaklı kurmuş olduğumuz çağrı merkezi; Open Up Call olarak iş ortaklığı yaptığımız firmalara verdiğimiz hizmetlerle katma değer üretiyoruz.

Çağrı merkezinde gösterdiğimiz başarıları, sanal ofis ve sekreterlik hizmetleri sektörüne de taşıyıp yurt içi ve yurt dışında geniş bir müşteri yelpazesine sahip olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Şirket merkezi İstanbul dışında olan, İstanbul’da olmanın faydalarından yararlanmak isteyenler, riske girmeden emin adımlarla büyüme planları yapan genç girişimciler, sanatçılar, yazılım şirketleri, danışmanlık şirketleri, freelance çalışanlar, sigorta aracıları, e-ticaret yapanlar, profesyonel yaşam koçları, eğlence sektörü çalışanları, home-office evden çalışanlar ya da sadece prestijli bir iş adresine sahip olmak isteyenler ofis kurmanın zorluk ve maliyetlerinden uzak, Open Up Call’da yerlerini almaya başladılar.

Yeni bir ofis açarken yapacağınız maliyetlerin pek çoğunu Open Up Call’da yapmazlar. Üstelik bu maliyetlere girmeden,toplantı odası, yönetici odası gibi dönemsel ihtiyaçlarınızı da taahhüde girmeden kullandığınız kadar ödersiniz. Emlak komisyonu, depozito, stopaj, telefon internet hatları, elektrik, su, temizlik, çay kahve, gibi giderlerden ve bu giderlerin yönetim ve takibi ile uğraşmazlar. Sözleşme süresinin 1 ay ile 12 ay arasında tercih edilebilir şekilde esnek olması da ciddi bir avantajlarındandır. Üstelik ödemeleri kredi kartı ile de yapılabilir. Bütün olarak baktığımızda piyasadaki ağır rekabet koşullarında her ay yapılacak binlerce liralık gereksiz masraftan uzak durmak isteyenler için önemli bir tercih nedeni oluyor.

callcenter1
Open Up Call

Open Up Call müşterileri, prestijli bir iş adresine sahip olarak kartvizitlerinde ve tanıtım malzemelerinde bunu belirtebiliyor ve iş ihtiyaçlarına göre kendilerine sunulan tam donanımlı ofis ve toplantı odalarından, asistanlık ve danışmanlık hizmetlerinden çok düşük maliyetle yararlanabiliyorlar. Kendi ihtiyaçlarına uygun çözümlerden dilediklerini seçebiliyorlar.

Open Up Call, İstanbul Anadolu yakasının iş merkezi Kozyatağı’nda hizmet vermektedir.
Daha verimli bir ofis rahatlığı, kaliteli ve kusursuz bir hizmet yanında çok daha ekonomik bir çözüm için Open Up Call’a ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER