20 Nisan 2024, Cumartesi
spot_img

Müzik Festivali’ne Zurich Sigorta güvencesi

zurichZurich Sigorta, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından organize edilen 42. İstanbul Müzik Festivali’nin sigorta sponsorluğunu üstlendi.

 İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nın (İKSV) sigorta sponsoru olan Zurich Sigorta, İKSV tarafından düzenlenen film ve tiyatro festivallerinin ardından 42. İstanbul Müzik Festivali’ne de güvence sundu. 1 – 27 Haziran 2014 tarihleri arasında “Doğanın şarkısı” temasıyla düzenlenecek olan ve 800’ün üzerinde yerli ve yabancı müzisyeni konuk edecek olan festival, Zurich Sigorta güvencesiyle izleyicilerle buluşuyor.

Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız, 42 yıldır devam eden festivalin İstanbul kent yaşamının bir parçası olduğunu belirterek “Biz Zurich Sigorta olarak toplumun gelişmesini desteklemeyi önceliklerimiz arasında görüyoruz.Uzun yıllardır organize ettikleri uluslararası festivallerle Türkiye’nin  kültür hayatına katkıda bulunan İKSV’yle işbirliğimize çok değer veriyoruz. Film ve tiyatro festivallerinin ardından müzik festivaline güvence sunmaktan da mutluyuz” dedi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER