16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

"Müşterimizle empati kuruyor, memnuniyet yaratıyoruz"

özgür keskinMüşteri memnuniyetine önem verdiklerini belirten Uğurlu Oto Cam Genel Müdür Yardımcısı Özgür Keskin, “Empati kurarak oluşturduğumuz tüm projeleri zamanında yerine getiriyoruz” dedi.

Müşteride memnuniyet yaratmak firmalar için çok önemlidir. Hizmeti zamanında teslim etmenin yarattığı memnuniyet, firmaya duyulan güveni artırır.

Oto cam sektöründe 43 yıldır hizmet veren Uğurlu Oto Cam da, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara oldukça önem veriyor. Geçtiğimiz yılı başarılı bir şekilde kapattıklarını dile getiren Uğurlu Oto Cam Genel Müdür Yardımcısı Özgür Keskin, “Özellikle müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz ilgiyi artırdık ve empati kurarak oluşturduğumuz tüm projeleri zamanında yerine getirerek birçok inovasyonu gerçekleştirdik” dedi.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile oto camların özellik kazandığını ve dolayısıyla imalatta uyum sağlamanın oldukça önemli hale geldiğini belirten Özgür Keskin, “Uğurlu Oto Cam, son dönemde üretim kanadında aldığı başarılı sonuçlar ve yeni teknoloji makineleri ile üretim bandını genişletti, teknolojiye olan uyumunu artırdı, taleplere daha hızlı ve uygun cevap verir bir firma konumuna geldi” şeklinde konuştu.

2014’te de hizmet hızımızı kesmeyeceğiz

Keskin, sektörde güven unsuru ile uygun maliyetli ürün ve kaliteli servis ağı ile hizmet sunduğunu belirttiği Uğurlu Oto Cam’ın 2014 hedeflerini ise şu sözlerle dile getirdi: “Kuruluşumuz, 43’üncü yılında vizyonunu genişleterek daha iyiyi gerçekleştirmek adına, kur artışına dayalı olarak artan maliyetleri de göz önünde bulundurarak ‘logolu ve ithal oto cam’ konusunda aldığı önlemleri artıracak ve bu bağlamda iş ortaklarına sunmuş olduğu uygun dosya maliyet avantajını korur konumda olacak.”

2014 yılının başarılı geçmesi adına oto cam çeşitliliğine ve yeni ürün adaptasyonuna gösterdikleri önemi koruyacaklarına değinen Keskin, “Hizmet hızını kesmeden inovasyonlara devam edeceğiz” dedi.

Hizmet ağımızın kalitesini yükselttik

Uğurlu Oto Cam’ın özellikle son üç yılda edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile Türkiye genelindeki hizmet ağı kalitesini yükselttiğini ifade eden Özgür Keskin, “Bu bağlamda, sektördeki iş ortağı sayımızı 18 sigorta şirketinden 24’e, filo kiralama şirketi sayımızı ise 1’den 7’ye çıkarttık” dedi.

600 adet otobüs camı projesini tamamladık

Özgür Keskin, Uğurlu Oto Cam olarak Türkiye geneli ve yurtdışında almış oldukları tüm projeleri zamanında teslim ettiklerini ve oto cam konusunda her türlü ihtiyacı karşılayabilecek altyapıya sahip tesislerinin bulunduğunu ifade ederek, “Son olarak İETT’ye teslimi gerçekleştirilen 250 adet solo tip (12 m) doğalgazlı ve 350 adet körüklü (18 m) dizel otobüs olmak üzere, toplamda 600 adet otobüs camı projesini başarı ile tamamladık” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER