25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

Kids Camp’14 Başlıyor

kids campRay Sigorta’nın ana sermayedarı Vienna Insurance Group (VIG), grup çalışanlarının çocuklarını VIG Kids Camp ’14 ile Viyana’ya davet ediyor.

24 ülkede faaliyet gösteren VIG içerisinde görev yapan kişilerin çocuklarının, “ Memleketim” temalı resimleriyle katılacakları yarışmayı kazanan  9-13 yaşları arasındaki yetenekli ressamlar eğlenceli ve bol aktiviteli bir yaz geçirecek.
En yaratıcı 500 sanatçıyı, 27 Temmuz ile 09 Ağustos 2014 tarihleri arasında Avusturya’da (Viyana,Wagrain ve Mariazell) gerçekleştirilen üç çocuk tatil kampında çok yönlü aktivite kapları bekliyor.
VIG Kids Camp’14 ile çocuklar; şehir kampı, orman kampı ve dağ kampı seçeneklerinden birini tercih ederek Viyana’da farklı kültürlere sahip, farklı dil konuşan çocuklarla bol eğlence, unutulmayacak anlar, yeni arkadaşlıklar ve ilginç deneyimler kazanacak. Beslenme ve konaklama hizmetlerinin planlandığı kampta tüm çocuklara kendi ana dillerindeki danışmanlar tüm gün boyunca eşlik edecek ve spor, oyun, eğlence, günlük gezilerin yer aldığı programla çocuklar dolu dolu bir tatil geçirme fırsatını yakalayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER