23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Müşteri memnuniyeti BNP Paribas Cardif’e ödül getirdi

BNP Paribas Cardif’in müşteri memnuniyetindeki başarısı ödülle taçlandı. A.C.E Awards’ın kazananları arasında yer alan BNP Paribas Cardif, Sigorta kategorisinde yarışan emeklilik şirketleri arasında 1’inci olarak Diamond Ödülü’nü almaya hak kazandı.

BNP Paribas Cardif, müşteri memnuniyeti başarısını yeni bir ödülle taçlandırdı. BNP Paribas Cardif, emeklilik şirketleri arasında 1’inci olarak Diamond Ödülü’nü almaya hak kazandı. BNP Paribas Cardif’in müşteri memnuniyetini zirveye taşıdığı çalışmalarla kazandığı ödül, 19 Şubat tarihinde Mandarin Hotel The Bosphorus ’ta düzenlenen özel bir törenle takdim edildi. A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards, Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri, Şikayetvar tarafından 2015 yılından bu yana düzenleniyor. Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markaları, Şikayetvar tarafından yıl boyunca 1.5 milyonu aşkın müşteri memnuniyeti anketi baz alınarak oluşturulan Müşteri Deneyim Endeksi ile belirleniyor. Endeksin oluşturulmasında ise firmaların cevaplama hızı, şikâyet oranı, çözüm hızı, memnuniyet düzeyi, teşekkür oranı ve markayı tercih etme oranı (churn’den kaçma oranı) başlıklarında detaylı hesaplamalar gerçekleştiriliyor.

Şikâyetler kısa sürede çözüme kavuşuyor

BNP Paribas Cardif, müşteri değeri kavramını çözüm ve hizmetlerinde üst seviyelere taşıyor. Dijital kanallarını, müşteri beklentilerine uygun şekilde kurgulayarak, müşterilerinin diledikleri yerde ve diledikleri zamanda sigorta çözümlerine kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlayan BNP Paribas Cardif, müşteri şikayetlerini en kısa sürede çözüme ulaştırıyor ve müşterilerinin şikâyet taleplerinin %80’inden fazlasını da bir gün içerisinde yanıtlıyor. Hasar kabul oranlarını %90’lara taşıyan BNP Paribas Cardif, 2023’te Türkiye’deki iş ortaklarıyla gerçekleştirdiği ankette elde ettiği %85 oranındaki tavsiye skoru sayesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çevik, yenilikçi, değer ve fark yaratan kurum olma vizyonunu bir kez daha kanıtlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER