16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Minik Gezgin’i Zurich sigorta koruyor

Zurich_Minik_Gezgin1Bisikletle dünyayı dolaşan Sarıhan ailesine seyahat sigortası desteği veren Zurich Sigorta’yla, dört yaşındaki Minik Gezgin Tibet Çınar da güvenle yol alıyor.

Zurich Sigorta, dört yaşındaki çocukları Tibet Çınar’la birlikte bisikletle dünyayı gezen İnci ve Soner Sarıhan’a seyahat sigortası güvencesi sundu. Çocuk sahibi olduktan sonra bisiklet ve gezi tutkularına oğullarıyla devam etme kararı alan çift, Tibet Çınar yedi aylıkken yine bisiklet üzerinde yollardaydı ve artık gruplarının bir adı vardı: Minik Gezgin.

Öğretmenlik yapan, tatillerini ise seyahatle değerlendiren Sarıhan ailesi, 2005 yılında 10 günlük Akdeniz seyahatiyle bisikletli gezginliğe başladı. Tibet Çınar’la birlikte kaynağından başlayıp Tuna nehrini takip ettikleri yedi ülkeyi içeren bir bisiklet gezisi yaptıklarını belirten Soner Sarıhan, “Zurich Sigorta ile Şirket‘in Facebook’ta düzenlediği ‘Türkiye’nin Tutku Haritası’ yarışması sayesinde tanıştık. Bisiklet ve seyahat tutkumuzu anlatan fotoğrafla katıldığımız bu yarışmada birinci olduk. Biz çocuklu bir aileyiz ve Zurich Sigorta’nın sunduğu destekle pedala daha emin basacağız“ dedi.

Zurich Sigorta Pazarlama ve Kurumsal İletişim Koordinatörü Mahir Çipil ise Zurich Sigorta’nın hem bireysel hem de ticari sigorta ihtiyaçlarına uygun ürünleriyle müşterilerinin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Çipil, konu ile ilgili görüşlerini şu şekilde aktardı: “Reklam kampanyamızda ‘değer verdiklerini tutkuyla koruyanlara‘ sloganı ile yola çıkarak müşterilerimizin tutkuyla korudukları varlıkları bizim de aynı tutkuyla sigortaladığımızın altını çizdik. Kampanyamız sırasında Facebook’ta Türkiye’nin Tutku Haritası isimli bir yarışma düzenleyip, Facebook kullanıcılarına değer verdikleri şeyleri ve bunları nasıl koruduklarını sorduk. İnsanların özellikle teknolojik eşyalarına, seyahate ve ailelerine ne kadar düşkün olduklarını böylece gördük. Bu süreçte bisiklet ve seyahat tutkusuyla yarışmamızın da birincisi olan Sarıhan ailesine yarışma sonrasında da destek verebiliyor olmak bizim için çok anlamlı. Minik Gezgin, bambaşka ülkeleri görerek büyüyor. Onu ve ailesini koruyor olmaktan çok mutluyuz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER