13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

“Memnun müşteri acentelere üretim ve referans sağlar”

libertyLiberty Sigorta’nın ürün ve süreçleri ile müşterisini memnun ettiğini söyleyen Liberty Sigorta acentesi Yıldız Sigorta Aracılık Hizmetleri yetkilisi Serdar Çankaya, memnun müşterinin acentelere üretim ve referans sağladığını vurguladı.

HAYATIMIZ SİGORTALI

Risk kavramının önemine varılması, sigorta ile korunma bilincinin artması sigorta sektörünün büyümesini ve gelişmesini sağlıyor. Liberty Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürlüğü acentesi Yıldız Sigorta Aracılık Hizmetleri yetkilisi Serdar Çankaya, Türkiye’nin genç bir nüfusa sahip olduğunu ancak sigortalılık oranının düşük olduğunu söyledi. Çankaya, bu özelliğiyle Türk sigorta sektörünün cazip bir pazar olma özelliği taşıdığını da sözlerine ekledi. Bu fırsatların, sektöre olan ilgiyi daha da artırdığını ve sigortacılığın şimdiden “geleceğin mesleği” olarak nitelendirildiğini kaydeden Çankaya, “Acenteler sigorta satışında vazgeçilmez unsurlardır. Biz acenteler de teknoloji ve eğitim açısından kendimizi sürekli geliştirmeliyiz” dedi.

06082014aLiberty Sigorta’nın tüm süreçlerinin müşteri memnuniyeti üzerine kurulduğunu, bunun da Liberty müşterisine avantaj sağladığını söyleyen Çankaya, “Müşterinin memnun olması demek, acentenin de memnun olması ve kazanması demek. Çünkü her memnun müşteri bize üretim ve referans olarak geri dönüyor” diye konuştu.

Marka bilinirliği her geçen gün artıyor

Liberty Sigorta’nın dünyanın beşinci sigorta firması olduğunu ifade eden Çankaya, sözlerine şöyle devam etti: “Liberty, Türkiye’de de her geçen gün marka bilinirliliğini yukarılara taşıyor. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri ile Liberty, eminim ki dünyadaki başarı ve bilinirliliğini Türkiye’de de yakalayacak.” 2013 yılından bu yana Liberty Sigorta acentesi olarak insanların değer verdiklerini korumak için çalıştıklarını ifade eden Çankaya, sigortacılık mesleği ile ağabeyinin yönlendirmesiyle tanıştığını söyledi. “Sigortacılığın sosyal bir iş olması ve insanlarla birebir temas içinde olmak bana cazip geldi” diyen Çankaya, Liberty Sigorta ile birlikte iş birliği içinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

TrafiKasko ile ödeme ve yenilemede kolaylık

Liberty Sigorta’nın müşterinin hayatını kolaylaştıran, güven altına alan ve huzurla yaşamasını sağlayan ürünler sunduğunu ifade eden Yıldız Sigorta Aracılık Hizmetleri yetkilisi Serdar Çankaya, “Bunun en açık örneği kasko ve trafik sigortasını bir arada sundukları ‘TrafiKasko’. TrafiKasko ile trafik sigortanızın ve kaskonuzun ödeme ve yenileme tarihlerini ayrı ayrı takip etmenize gerek yok. Tek bir poliçeyle iki ayrı sigortanızın takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca, kasko poliçelerinde ikame araç verilmesi, hasar sonrası uygulamalarda hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımları da sayabileceğim diğer önemli farkları” açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER