24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Marsh Türkiye: Yücesan ayrılmadı, karsızlık problemimiz yok 

Marsh Türkiye, 23 Ocak Cuma günü www.sigortasikayeti.com‘da yer alan ve SigortaHaber e-gazete tarafından sektör ilgililerine duyurulan “Mert Yücesan görevinden ayrıldı” başlıklı haberimize istinaden bir açıklama yaptı. marsh

Marsh Türkiye tarafından yapılan yazılı açıklama aşağıdaki gibidir:

Marsh Türkiye üst yönetiminde bir yeniden yapılanma gerçekleşmiş olup hiçbir şekilde Mert Yücesan’ın istifası söz konusu değildir. 1998 yılından bugüne Marsh Türkiye CEO’su olan Mert Yücesan, Marsh Türkiye yönetim kurulunda görevine devam ederken kurumun yönetici liderliğini, 1996 yılından bugüne Marsh bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak Marsh Türkiye Risk Yönetimi ve Dijital İş Lideri’liğini yürüten Hakan Kayganacı’ya devretmiştir.  Konuyla ilgili resmi duyuru 26 Ocak 2015, Pazartesi günü gerçekleştirilecektir.

Söz konusu haberde yer aldığı şekliyle kurumumuzda herhangi bir karsızlık problemi yaşanmadığı gibi Marsh Türkiye ekibi dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sektörünün açık ara lideri olarak çalışmalarına devam etmektedir. Aynı şekilde adı geçen haberde söylenti olarak yer alan kurumumuzun bireysel sigortacılık platformu yatırımının performans değerlendirilmesi ve enerji alanındaki çalışmaların kayba uğramasıyla ilgili ithamlar hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER