19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Marketten sigorta alınır mı, bu acenteleri etkiler mi? Ankete katılın

anket_logoSigorta Haftası’nda yapılan açıklamalar sonrası alevlenen sigorta ürünlerinin marketlerde satılabilmesi fikrine acentelerden yoğun tepki geliyor. Acenteler, “Herkes sigorta satabilecekse, biz de başka iş yapabilmeliyiz. Her yerde sigorta satılabilecekse de bize fiziki şartlar konusunda dayatma yapılmamalı” diyorlar. Bu açıklamaya yoğun tepki gelirken diğer taraftan bunun daha önceleri acenteler tarafından çeşitli zamanlarda değişik marketlerde denendiği ve açılan bu standın yol tarifi isteyenler tarafından çok daha fazla ziyaret edildiğini iddia edenlerin sayısı da hiç az değil. Kendine güvenen ve olaya sağduyu ile yaklaşan acenteler ise kendilerine böyle şeylerin rakip olamayacağını, hala tüketicinin tercihinin güvendiği acenteden sigorta almak şeklinde devam ettiğini belirtiyorlar.

SİGORTAMEDIA ise “Marketten sigorta alınır mı, bu acenteleri etkiler mi?” sorusunun yanıtı arayarak, sektörün nabzını tutuyor. Siz de ankete katılım sağlayarak, marketlerde sigorta ürünleri satılmasına dair fikrinizi belirtebilirsiniz.

 

Şu an bir anket bulunmamaktadır
  1. selam, biz buralara, berber dükkanında, ayakkabıcıda, köfte dükkanında, lastikçide vs. de yapılan sigortacılıktan buralara gelmeye çalışıyoruz. hala temizlenemedi. marketçi, marketçiliğini, muhasebeci muhasebeciliğini, bankacı bankacılığını, olması gereken mekanlarda saygınlığını ve güvenirliliğini koruyarak yapsınlar, sigorta ayaküstü satılacak ve alınacak bir ürün değil ki. satış sonrası hizmetler var. bankalarda görüyoruz, hasar reddedildiğinde veya eksik ödendiğinde; cevap aynen şu: abi ben memurum, bankacıyım, sigortacı değilim, ne olursun ekmeğimle oynama diyorlar. mazlumu oynuyorlar. işimizi bilerek ve doğru yapalım, birilerinin de sigortacılıkta güveni sarsıcı işler yapmasına izin vermeyelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER