4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

MAPFRE Vakfı’ndan Sosyal Sorumluluk Projelerine Ödül

mapfre_latinoMAPFRE Vakfı 2014 yılında gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerini değerlendirerek; 4 ayrı kategoride toplamda 120 Bin Euro ödül veriyor.

MAPFRE’nin faaliyet gösterdiği ülkelerde sosyal sorumluluk projeleri yürüten MAPFRE Vakfı (FUNDACION MAPFRE), Türkiye’de de MAPFRE GENEL SİGORTA iş birliğiyle özellikle sağlık ve yol güvenliği alanlarında çeşitli projeler üretiyor ve yürütüyor.

Dünyada gerçekleştirdiği projeler paralelinde FUNDACION MAPFRE uluslararası bir yarışma ile başvurular arasındaki en iyi sosyal sorumluluk projelerini ödüllendiriyor.

Toplanan başvurular 4 kategori üzerinden değerlendirilecek ve toplamda 120 Bin Euro tutarında ödül dağıtılacak. Yarışma çerçevesindeki kategoriler şu şekilde;

José Manuel Martínez Ödülü: 70 yaş üzerinde olup kariyeri boyunca insan ve topluma değer katan projeler üretmiş kişiler için özel bir ödüldür.

Sağlık Alanında En İyi İnisiyatif Ödülü: 2014 yılı içinde sağlık alanında toplumsal projeler üretmiş kişi ve kurumların başvuruları değerlendirilecektir.

Sosyal Alanda En iyi İnisiyatif Ödülü: Yardıma muhtaç insanlar için 2014 yılındaki en iyi inisiyatifler değerlendirilecek, kişi ve kurum başvuruları değerlendirilecektir.

Yol Güvenliği ve Önlemleri En İyi İnisiyatif Ödülü: Trafik kazalarının önlenmesi ve yol güvenliği alanında projeler değerlendirilecektir, ödül kişi ve kurumların başvurularına açıktır.

Toplamda 120 Bin Euro değerinde ödül dağıtılacak yarışmaya son başvuru tarihi 1 Şubat 2015’tir. Yarışmaya başvuracak kişi ve kurumlar aşağıdaki linki takip ederek İngilizce olarak başvuruda bulunabilmektedir.

http://www.fundacionmapfre.org/fundacion/en/are-you-interested-in/social-awards/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER