18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Magdeburger Sigorta, Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımı’na sponsor oldu

Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımına sponsor olan Magdeburger Sigorta ile imzalar atıldı. “Fenerbahçe Parolapara  Erkek Voleybol Takımımızın Resmi Sponsorluğu” anlaşmasının imza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde yapıldı.

İş birliği çerçevesinde Magdeburger Sigorta’nın logosu, 2023-24 voleybol sezonunda Erkek Voleybol Takımımızın şortlarının sol paçasında yer alacak. Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ve Fenerbahçe Voleybol Takımları Sportif Direktörü Dariusz Stanicki’nin konuşmacı olarak yer aldığı törende kulüp yetkilileri ve Magdeburger Sigorta profesyonelleri de hazır bulundu.

Hedeflerimize ulaşmamızda büyük katkı sağlayacak

Burak Çağlan Kızılhan, toplantıda yaptığı konuşmada “Magdeburger Sigorta’nın logosu, 2023-24 voleybol sezonunda Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımımızın şortlarının sol kısmında yer alacak. Erkek Voleybol Takımımızın resmi sponsoru olarak büyük Fenerbahçe ailemize katılan Magdeburger Sigorta’ya aramıza hoş geldiniz diyorum” dedi.

Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt ise bu anlaşmanın, takımın başarılarına ve hedeflerine ulaşmasında büyük bir destek sağlayacağını vurguladı. “Elimden geldiğince bir sigorta yöneticisi olarak Türk sporuna her alanda destek vermeye çalışıyorum” diyen Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, şu açıklamayı yaptı: “7 sene önce de çalıştığım şirketlerim ve Fenerbahçe bana taraftarı olduğum kulübe sponsor olma şerefi yaşatmıştı. 7 yıl önce başka firma bugün başka bir firma ile Fenerbahçe’ye sponsor oluyoruz. Magdeburger Sigorta yöneticisi olarak ve bu yolda Fenerbahçe ile bir araya geldiğimiz için heyecanlıyım. Magdeburger Sigorta olarak bir hikâye yazmaya başladık, bu daha bir başlangıç. Magdeburger Sigorta, 1844 yılından bu yana faaliyet gösteren çok köklü bir firma. 5 yıl önce de Bor Holding bünyesine katıldılar. Her zaman yaptığımız gibi Türkiye için, sigortacılık sektörü için, Türkiye’de sigortalılığı arttırmak için ama bir yandan da Fenerbahçe gibi güçlü kurumlar ve STK’larla sigortacılığı da sevdirmek için, bu arada da spora ve sporcuya destek olmak için buradayız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER