23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Magdeburger Sigorta “Bölgeler Buluşmaları” devam ediyor

Magdeburger Sigorta, sigorta sektörünün güncel durumu ve Magdeburger Sigorta’nın gelecek hedeflerini paylaşmak amacıyla düzenlediği “Bölgeler Buluşması” toplantıları kapsamında önce Antalya daha sonra Trabzon ve Samsun’daki iş ortaklarıyla bir araya geldi. 

Magdeburger Sigorta, “Bölgeler Buluşması” toplantılarını sürdürüyor. Önce Antalya, daha sonra Trabzon ve Samsun’daki iş ortaklarıyla bir araya gelen şirket, toplantılarda sektörün güncel durumu ve Magdeburger Sigorta’nın geleceğe yönelik planları hakkında bilgiler verdi. “Bölgeler Buluşması”na Konya, Kayseri, İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana toplantıları ile devam edilecek. 

“Hedefimiz 5 yıl içinde ilk 10’da olmak” 

Antalya’da “Sizin İçin Buradayız” mottosuyla düzenlenen toplantıda acentelere konuşma yapan Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Verimli büyüme stratejimiz çerçevesinde acente sayımızı son 4 ayda eklenen 600’ün üzerinde yeni iş ortağımız ile güçlendirdik. Hedefimiz 5 yıl içinde Türkiye’de ilk 10 sigorta firması içinde olmak. Bu hedefe ulaşmak için sizlerle daha yakın iş birliği yapmaya ve yenilikçi ürünler ile hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Şirketimizin gelişim anahtarının siz iş ortaklarımızdan gelen öneri ve istekler olduğunu biliyoruz. Amacımız bu tür toplantılarla sık sık bir araya gelerek başarı çıtamızı en üst noktaya taşıyacak sinerjiyi oluşturmak” dedi.

Magdeburger Sigorta Türkiye Bölgeler Acenteler Satış Koordinatörü Erhan Toklu

“Gelişimin anahtarı acentelerimiz” 

Magdeburger Sigorta Türkiye Bölgeler Acenteler Satış Koordinatörü Erhan Toklu ise toplantıda yaptığı konuşmada, gelişimin anahtarının iş ortaklarından gelen öneri ve istekler olduğunu belirterek yakın iş birliği içerisinde, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceklerini kaydetti.

Toklu, “Acentelerimizin geri bildirimleri bizim için son derece önemlidir. İş ortaklarımızın katkılarıyla, şirketimizin gelişiminde önemli adımlar atıyoruz. Son 4 ayda aramıza katılanlarla birlikte sayıları 1.670’e varan acentelerimizle olan iş birliğimizi güçlendirerek daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı ve pazarda daha güçlü bir konum elde etmeyi hedefliyoruz. Hep birlikte hedefimiz 5 yıl içinde Türkiye’nin en büyük 10 sigorta firması arasında yer almaktır” şeklinde konuştu.

Acenteler “Güven ve samimiyet” dedi

Bölgeler Buluşması toplantıları sırasında acentelere sorulan “Magdeburger Sigorta’nın yeni yönetimi size ne hissettiriyor? sorusuna verilen cevaplar, toplantı sonunda değerlendirildi. Yüzden fazla acentenin katıldığı değerlendirmede Antalya bölgesi ağırlıklı olarak ‘Güven ve Başarı’ cevabı verirken, Trabzon bölgesi yoğunlukla “Güven ve Samimiyet” dedi. Samsun’da da “Güven ve Samimiyet” görüşleri ağırlık kazandı. Bu yanıtlar, acentelerin Magdeburger Sigorta’nın yeni yönetimine karşı güven duymasının yanı sıra, yönetimle samimiyete dayalı bir iletişim sürdürme niyetinde olduklarını da gösterdi.

KaskolaMAG yenilik ve avantaj sunuyor

Bölgeler Buluşmaları’nda araç sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak ve beklentilerini karşılayacak yeni “KaskolaMAG” ürünü de tanıtıldı.  Diğer ürünlere göre yüzde 30’a varan avantajlı prim imkânı sunan KaskolaMAG, aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol yardım gibi birçok acil durum hizmetini de içeriyor. KaskolaMAG ürünü kapsamında MAG Servis’te yapılan tamirat işlemleri de Magdeburger Sigorta tarafından güvence altına alınıyor. 

Magdeburger Sigorta’nın yeni ürünü KaskolaMAG poliçesi sahipleri, özel anlaşma yapılan 47 ildeki 55 MAG Servisinin kullanılması durumunda hasarın tutarına bakılmaksızın hasarsızlık indiriminin korunmasına da olanak veriyor. MAG Servis’te onarım gören araçlara, tamir süresi boyunca ikame araç sağlanırken araç teslimatının aynı şehirde olması durumunda vale hizmeti de sunuluyor.

MAG Servis ağı büyüyor

Magdeburger Sigorta’nın “Bölgeler Buluşması” toplantıları öncesinde Antalya’da MAG Servis olarak hizmet verecek Akif Kaya Özel Servisi’nin, Trabzon’da MAG Servis olarak hizmet verecek Elektron Otomotiv’in ve Samsun’da MAG Servis olarak hizmet verecek Samsun Yıldızlar Oto Servisinin açılışları da Ceyhan Hancıoğlu ve bölge acentelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Magdeburger Sigorta Genişletilmiş Kasko veya KaskolaMAG ürününe sahip olan sigortalılar, MAG Servisi tercih ettiklerinde ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra çeşitli indirim olanaklarından da yararlanacaklar.

Magdeburger Sigorta, bu yenilikçi ürün ve hizmetlerle sigortalılarının ihtiyaçlarına daha etkin ve avantajlı çözümler sunmayı da hedefliyor. Yenilikçi yaklaşımıyla sektördeki öncü konumunu pekiştirmeyi amaçlayan Magdeburger Sigorta, sigortalı memnuniyetini her zaman en üst seviyede sürdürmeyi hedefliyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER