15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Liberty, TrafiKasko hakkındaki soruları bugün Twitter dan canlı olarak yanıtlayacak

trafikaskoLiberty Sigorta, bugün Twitter hesabı üzerinden gerçekleştireceği Anında Soru-Cevap Uygulaması “Liberty’e Sorun” ile tek poliçede tam güvence sunan TrafiKasko ürünü hakkında akıllara gelen tüm sorulara cevap verecek.Dünyada sigorta hizmetini insanların daha güvenli ve emniyetli hayatlar yaşaması, önceden alınacak önlemlerle kaybın azaltılması felsefesiyle yürüten ve kendine ayrıcalıklı bir yer edinen Liberty Sigorta, sosyal medya kullanıcılarını sigorta konuları hakkında bilgilendirmeye devam ediyor. Firma, bu doğrultuda, 11 Kasım’da yayına giren reklam kampanyasında tanıttığı yenilikçi ürünü trafik sigortası ve kaskoyu bünyesinde barındıran “TrafiKasko” ürününü sosyal medyaya taşıyor. Trafik Sigortası ile Kasko arasındaki fark nedir?

Trafik Sigortası ile Kaskoyu aynı poliçede almanın avantajları nelerdir? İki sigortanın başlangıç sürelerinin farklı olması durumunda ne tür bir uygulama yapılıyor? Hasar olduğunda süreç nasıl işliyor? vb. soruların yanıtlanacağı bu canlı oturum bugün 15:00 – 16:00 saatleri arasında Liberty Sigorta’nın resmi Twitter hesabından gerçekleştirilecek. Tüketicilerin TrafiKasko ile ilgili merak ettiği tüm konular Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, Liberty Sigorta Teknik (Underwriting) ve Hasar’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Arışan ve Liberty Sigorta Satış, Bölgeler ve Tahsilat’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Defne Türkeş tarafından cevaplandırılacak.

Tüketiciler, BUGÜN, saat 15:00 – 16:00 arasında, Liberty Sigorta Twitter hesabına girerek (twitter.com/liberty_sigorta), #LibertyeSorun hashtag’ini kullanarak sorularını Liberty Sigorta yöneticilerine yöneltebilecek ve yanıtlanan soruları anında görebilecek.

Liberty Sigorta, ilerleyen dönemde farklı konular ile Twitter kullanıcılarını bilgilendirmeye devam etmeyi planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER