16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Bnp Paribas Cardif Emeklilik, Emeklilik hayallerini gerçeğe taşıyor

BNPemeklilikhayalleriBNP Paribas Cardif Emeklilik,  alışveriş merkezlerine kurduğu interaktif kiosklar ile kişilere hayal ettikleri emeklilik anılarını şimdiden ölümsüzleştirme fırsatı sunuyor. 30 Kasım – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında İstanbul’un 4 büyük alışveriş merkezinde kurulacak özel standlara gelen katılımcılar, 30 farklı  noktadan  emekliliğinde yaşamak istediği şehiri seçip, fotoğrafını çektirerek hayaline bir adım daha yaklaşacak.

Ayrıca uygulamaya katılıp fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşan şanslı katılımcılar D&R’dan 25 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

“Yeni Nesil Emeklilik Kiosku” uygulamasına katılmak isteyenlerin 23-24  Kasım ve 7-8 Aralık tarihleri arasında   Cevahir, 30 Kasım-1 Aralık tarihlerinde Capitol, ve 14-15 Aralık tarihlerinde Palladium alışveriş merkezlerindeki uygulama noktalarına gitmeleri yeterli. BNPPCardifTR Twitter ve BNPPCardifTurkiye Facebook adreslerinden de duyurulacak olan kampanyanın detaylarına, www.bnpparibascardif.com.tr’den veya 444 43 23’ten Müşteri İletişim Merkezi’nden de ulaşılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER