18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Liberty Sigorta’da iki yeni atama

libertysigortaAcenteleri ile beraber sürdürebilir ve karlı büyümeyi hedefleyen, acentelerini ve müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan Liberty Sigorta, bu çerçevede üst yönetim kadrosuna yeni isimler kattı. Liberty Sigorta, Hasar Direktörlüğüne Hulki Muradi’ninOto Dışı Ticari Sigortalar ve Reasürans Direktörlüğüne Yaşar Fıstıkçı’nın atandığını duyurdu.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, “Liberty Sigorta olarak, acente ve müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla teknik ve hasar yönetimini ayırdık. Özellikle hasar tarafında heyecanla başladığımız yeni projelerin tamamlanması ile birlikte yeni atamalarımızın şirketimizin satış sonrası memnuniyet seviyesine ve karlılığına önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi. Yeni atamalar ile birlikte Oto ve Bireysel Sigortalar ile Oto Dışı Ticari Sigortalar ve Reasürans departmanlarının ise ilk defa ayrıldığını ve bu sayede 2014 yılında hedeflenen büyüme ve portföy dengesine ulaşacaklarına inandıklarını belirten Yergin, “Hedeflerimize daha sağlam adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

Hulki Muradi, Hasar Direktörü

HulkiMuradi1986 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Hulki Muradi, iş hayatına 1988 -1996 yılları arasında Üçler & Uçsan & Muradi şirketlerinde Satış ve Pazarlama Müdürü olarak başladı. 1996 yılında sigorta sektörüne giriş yapan ve 18 yıllık sektör tecrübesine sahip olan Muradi, 2009 yılından bu yana Liberty Sigorta Güney Anadolu Bölge Müdürü görevini yürütüyordu. 13 Şubat 2014 tarihi itibariyle Hasar Direktörlüğü pozisyonuna terfi eden Muradi, bu yeni görevinde Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin’e bağlı olarak çalışacak.

Yaşar Fıstıkçı, Oto-dışı Ticari Sigortalar ve Reasürans Direktörü

YasarFistikci2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Yaşar Fıstıkçı, iş hayatına 2003 yılında Eureko Sigorta’da başladı. 2009 yılından bu yana Liberty Sigorta Ticari U/W Müdürü görevini yürüten Fıstıkçı, 13 Şubat 2014 tarihi itibariyle Oto-dışı Ticari Sigortalar ve Reasürans Direktörlüğü pozisyonuna terfi etmiştir. Fıstıkçı, bu yeni görevinde Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin’e bağlı olarak çalışacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER