16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Koru’dan hedefi tutturan acentelerine ödül

korusigortaKoru Mutuel Sigorta Kooperatifi, Ocak- Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlediği Beni Koru Kritik Hastalıklar Ferdi Kaza Sigortası kampanyası kapsamında, başarılı olan acentelerini ödüllendirdi.

 

Sigorta acentelerinin satış performanslarını artırmak ve bu sayede çapraz satış, satışta verimlilik ve karlılığın arttırılması amacıyla, Ocak-Nisan 2014 tarihleri arasında Beni Koru Ferdi Kaza sigortası kampanyası başlatan Koru Mutuel Sigorta, kampanyanın sonuçlarını açıkladı.

Kampanya sonucunda hedeflerini tutturan İstanbul acentesi CMC Sigorta Aracılık Hizmetleri adına Müjdat Buğa ve Mersin acentesi Özhedef Sigorta Aracılık Hizmetleri adına Edhem Alkış ödülleri, Kooperatif Genel Müdürlüğü’nde Koru Mutuel Sigorta Genel Müdür Vekili Hüsamettin Doğramacı ve Adana Bölge Müdürü Cengizhan Eryurt tarafından verildi.

Koru Mutuel Sigorta Genel Müdürü Vekili Hüsamettin Doğramacı konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Acentelerimizden yeni bir ortak bulma ve uzun soluklu dengeli bir üretim portföyü bekliyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz kampanyalarda, projemize emek veren değerli aracılarımızın çabalarını son derece önemsiyoruz. Başarılı olan acentelerimizi bu kampanyada tabletlerle ödüllendirdik. Daha da artan ödüllerimizle yeni kampanyalarımızda acentelerimizi teşvik etmeye devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER