13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Kadir İnanır ünlü bakışlarıyla bu kez Sigortam.net’e bakıyor

SIGORTAMNET_KADIR_INANIR_REKLAMTürk sinema tarihine ismi altın harflerle kazınan Kadir İnanır’ın efsane bakışları bu kez Türkiye’nin ilk ve en geniş sigorta platformu Sigortam.net’in üstüne çevriliyor. Markanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçen İnanır, kendisine en uygun sigortayı bulmak için, Sigortam.net’e “bakıyor”. Üstelik rol arkadaşı da internet ünlüsü bir isim: “Neeet” diye bağıran keçi!

2001 yılında kurulan, Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satışı ve karşılaştırması hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip Sigortam.net’in, Türk sinemasının bakışları ile efsane usta aktörü Kadir İnanır’ın başrolünü bir keçi ile paylaştığı yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu.

 

2 Haziran 2014 Pazartesi akşamı televizyon ve internet üzerinden yayına giren reklam filminde, Kadir İnanır sigorta hizmeti almak isteyen tüm izleyicileri, “Kazancım net, Sigortam.net” sloganıyla öncelikle Sigortam.net’e bakmaya çağırıyor.

 

 

Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan reklam filmi hakkında şunları söylüyor: “Kadir İnanır, yıllarını sinemaya adamış, pek çok ölümsüz karakteri canlandırmış ve Türk toplumunun gönlünü fethetmiş bir isim. Kendisinin sanatında ve sergilediği duruşta dürüstlük, kararlılık, planlılık ve irade vazgeçilmez ilkeler olarak göze çarpıyor. Ayrıca Kadir Bey topluma ve son tüketiciye şeffaf, faydalı ve kazanç sağlayan şirketlerle ve ürünlerle yakından ilgili. Sigortam.net’in de gerek şeffaflık ilkesi gerekse müşterileri için en doğru ve kazançlı sigorta ürününü bulma uzmanlığı, bizleri aynı paydada buluşturdu. Tüketicilerin sigorta alım sürecini şeffaf bir şekilde görebilecekleri, ihtiyaç duydukları sigorta ürünlerini karşılaştırarak, bütçelerine en uygun sigorta poliçesini yer ve zamandan bağımsız olarak satın alabilecekleri bir platform olduğumuzu net ve eğlenceli bir dille hedef kitlemize anlatacak en doğru isim, Kadir İnanır ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. “

 

 

Sigortam.net’in yeni reklam filminin yönetmenliğini Walky/ Talky yaptı. Tribal Yaratıcı ekibinin yazdığı senaryo, Film Sokağı stüdyolarında bir günde çekildi. Prodüksiyonu Anima İstanbul tarafından yapılan reklam filminin müziklerini Kerem Doğrar, vokal seslendirmesini ise Bay J yaptı. Reklam filminin hazırlık, çekim ve post prodüksiyonu  1,5 ay gibi bir sürede tamamlandı.

 

Sigortam.net kampanya sayfasından reklam filmi izlenebiliyor: http://www.sigortam.net/kadir-inanir-keci-sigorta-kampanyasi

 

7 gün 24 saat sigorta desteği

2014 yılında 13. yaşını kutlayan ve kurulduğu günden bu yana 1,8 milyon müşteriye, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da kullanıcısını yalnız bırakmıyor ve 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda, 7 gün 24 saat destek sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER