23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’e başvurular 11 Mart’ta sona eriyor 

Anadolu Hayat Emeklilik’in gelenekselleşen yarışması Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2024 yılı başvuruları devam ediyor. 18 yaş ve üzeri kadın fotoğrafçıların katılabildiği yarışmaya 11 Mart tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin kadınlara özel tek fotoğraf yarışması unvanını taşıyan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2024 yılı başvuruları sürüyor. Bu yıl on sekizincisi düzenlenen yarışmaya katılmak isteyen kadın fotoğrafçılar 11 Mart tarihine kadar başvuru yapabilecek.

18 yaş ve üzeri kadın fotoğrafçıların katılabildiği yarışmanın başvuruları Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) internet sitesi, https://tfsfonayliyarismalar.org/tr/yarisma/detay/kadin-gozuyle-hayattan-kareler-24-ulusal-fotograf-yarismasi-tr üzerinden gerçekleştiriliyor. “Hayata Dair” temasıyla fotoğraflarını paylaşacak kadın fotoğrafçılar, yarışmaya en fazla 4 adet dijital renkli fotoğrafla katılabiliyor.

2007’den bu yana yaklaşık 27 bini aşkın kadın fotoğrafçının 102 binin üzerinde eseriyle katıldığı Türkiye’nin en uzun soluklu ve en çok ilgi gören fotoğraf yarışmalarından biri olan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler, TFSF danışmanlığında 18 yıldır kesintisiz şekilde düzenlenen tek fotoğraf yarışması olma özelliğini taşıyor. 

Sonuçlar 15 Nisan’da açıklanacak

Bu yılki seçici kurulunda, Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan, fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Nihal Kafalı, fotoğraf sanatçısı Ali Rıza Akalın ve Anadolu Hayat Emeklilik Kurumsal İletişim Müdürü Tuğba Öcal yer aldığı Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması’nda sonuçlar 15 Nisan tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in internet sitesi anadoluhayat.com.tr  ve tfsfonayliyarismalar.org adresinde yayınlanacak.

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgiye anadoluhayat.com.tr  internet sitesinden, iletisim@anadoluhayat.com.tr e-posta adresinden veya 0212 317 70 93 numaralı telefon numarasından ulaşılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER