26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

ING Emeklilik’ten “Benden sonra tufan” demeyenlere ‘İyi Yaşa’ Hayat Sigortası!

BaskıTürkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, Türk insanındaki “Benden Sonra Tufan” yaklaşımına son vermek için ‘İyi Yaşa Hayat Sigortası’nı satışa sundu.ING Emeklilik, ‘İyi Yaşa Hayat Sigortası’ ile hayat boyu yaşanabilecek olumsuz durumları öngörerek kişiye özel çözümler sunuyor. Ve herkese, ‘Benden sonra tufan deme!’ çağrısı yapıyor.

ING Emeklilik olarak prim ve yenileme garantili ‘İyi Yaşa Hayat Sigortası’ ile geleceği güvence altına aldıklarını söyleyen ING Emeklilik Genel Müdürü Jetse de Vries, “Müşteri, ‘Acaba sigorta şirketi yaşlılığımda ya da hastalık durumunda primlerimi 5-10 katına çıkaracak mı’ diye endişeleniyor, bir sonraki poliçe döneminde ne ödeyeceğini bilemiyor. Biz, bunun önüne geçmek istedik. Çünkü ING Emeklilik olarak, her zaman şeffaf olmak ve kılavuzluk etmek gibi önemli bir misyonumuz var” dedi.

İyi Yaşa Hayat Sigortası’nda sürprizlere yer yok!
ING Emeklilik olarak ürünleri tasarlarken müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduklarını ve ING’nin global tecrübesinden yararlandıklarını kaydeden Jetse de Vries, İyi Yaşa Hayat Sigortası’nda sürprizlere yer olmadığını vurguladı. Yeni üründe, poliçe yürürlüğe girdikten sonra, sigorta süresi 30 yıl bile olsa bu süre boyunca sigortalının sağlık durumuyla ilgili herhangi bir tıbbi inceleme istenmiyor ve sürpriz prim artışları olmadan ödeme planına sadık kalınıyor.

İyi Yaşa Hayat Sigortası’nın ING Emeklilik acenteleri ve ING Bank şubelerinde satışa sunulduğunu söyleyen Jetse de Vries, hayat sigortasının bireysel emekliliği tamamlayan yönünü şöyle vurguladı: “Bunun nedeni, vefat veya sakatlık sürecinde ortaya çıkan finansal problemleri çözüyor olması. İşler yolunda giderken bireysel emeklilik devam etsin, fakat işler yolunda gitmediği zaman da hayat sigortası devreye girsin istiyoruz. Bu güvenceyi müşterilerimize sunuyoruz.”

Yeni sigortalılara ‘Hoş Geldin Paketi’
Yeni sigorta yaptıran müşterilerine ‘Hoş Geldin Paketi’ kapsamında poliçenin ilk yılı için danışmanlık hizmeti sağladıklarını belirten Genel Müdür Jetse de Vries, bunun için 7/24 çağrı merkezi hizmeti veren bir asistans şirketiyle anlaştıklarını söyledi. De Vries, sözlerine şöyle devam etti:
“Sigortalılarımıza hoş geldin derken, iyi yaşamalarına katkıda bulunmak istedik. Bu danışmanlık hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilir; danışma hattını arayarak sağlıklı beslenme, spor ve fitness, hukuk, teknoloji ve eğlence gibi konularda 7 gün 24 saat destek alabilirler.”
‘İyi Yaşa Hayat Sigortası’nın minimum sigorta süresi her iki paket için 5 yıl olarak belirlenirken, her iki pakette de sigorta süresi ile sigortalı yaşı toplamı 65’i geçemiyor.

Kredi kartına yıllık peşin ya da 12 taksit seçeneği bulunan İyi Yaşa Hayat Sigortası teminatları, maksimum 1.600.000 TL’ye kadar çıkıyor.

‘İyi Yaşa Hayat Sigortası’, yenileme ve prim yenileme garantisiyle 319 ING Bank şubesinde ve 376 ING Emeklilik acentesinde “Benden sonra tufan” demeyenleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER