15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

ING Emeklilik’te mobil dönem başladı

ING MobilSube GorseliING Emeklilik’in kullanıcı dostu ve son teknolojiye uygun bir yapıyla geliştirdiği ve katılımcıların ihtiyaç duydukları her an iletişime geçebilmelerini sağlayan ‘Mobil Şube’ uygulaması akıllı telefon ve tabletlerde hizmete girdi.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, yeni hizmete giren uygulaması ‘Mobil Şube’ ile kullanıcılarına, artık diledikleri her an her yerden, hesaplarına çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaşabilme imkânı sunuyor.

Uygulama sayesinde katılımcılar, sisteme kayıtlı cep telefonu ve T.C. kimlik numaralarıyla emeklilik sözleşmesi ve hayat sigortası poliçelerine ait hesaplarına rahatlıkla erişebiliyor. Ayrıca aylık fon bültenlerine ulaşabiliyor, hesaplama aracıyla ileride sahip olabilecekleri birikimlerine dair öngörüde bulunabiliyorlar. Yine bulundukları yere en yakın INGBank şubesinin nerede olduğunu da Mobil Şube aracılığıyla öğrenebiliyorlar.

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışan ING Emeklilik, tüm IOS, Android ve Windows Mobile işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabilen ‘Mobil Şube’ ile katılımcılarına;
Emeklilik sözleşmeleri ve hayat sigortası poliçeleri ile ilgili bilgileri tek bir platform üzerinden görüntüleyebilme,
İleriye dönük birikim öngörüsünde bulunabilme,
Yatırımlarının detaylarına ve fon portföyüne kolayca ulaşılabilme ve fon dağılımı değiştirebilme,
Çevrimiçi ödeme yapabilme ve geçmiş ödemelerini takip görüntüleyebilme,
Her yerden kolayca erişim sağlayabilme gibi hizmetler sunuyor.

deniz kalafat uysal“Temel ilkemiz, müşterimizin olduğu her yerde hizmet vermek”

ING Emeklilik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Deniz Kalafat Uysal, müşteri odaklı yeni uygulamalarıyla müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflediklerini söyledi. Deniz Kalafat Uysal, “ING Emeklilik’te bizim temel ilkemiz, müşterimizin olduğu her yerde hizmet vermek… Küresel Mobil Tüketici Anketi, Türkiye’de kişi başına düşen mobil cihaz sayısının 5,4 olduğunu; akıllı telefon kullanım oranının ise yüzde 67’ye ulaştığını gösteriyor. Dolayısıyla mobil iletişimde olan katılımcılarımıza ulaşmak için biz de ‘Mobil’ dünyada olmalıyız diye düşündük ve Mobil Şubemizi hizmete sunduk. Bu uygulamanın sektörde henüz çok yaygın olduğunu söyleyemeyiz. ING Emeklilik olarak her zaman olduğu gibi bu alanda da yenilikleri takip ediyoruz. Mevcut uygulamalar arasında fark yaratan bir işe imza attık” diye konuştu.

ING Emeklilik’in yeni mobil uygulaması ‘Mobil Şube’ hakkında da bilgi veren Uysal, sözlerine şöyle devam etti: “Katılımcılarımıza, emeklilik dönemi birikimleri hakkında öngörüde bulunabilme, bireysel emeklilik aylık ödeme tutarlarını değiştirme, hayat sigortası poliçe bilgilerini görüntüleyebilme, iletişim bilgilerini güncelleyebilme gibi ayrıcalıklı özellikler sunuyoruz. Uygulama sayesinde artık katılımcılarımız bulundukları her yerden hesaplarına kolayca ve güvenle ulaşabiliyor, ihtiyaçları olan bilgileri en hızlı şekilde temin edebiliyorlar.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER