25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

İnci Sigorta’ya Axa Sigorta’dan ödül

incisigortaSektörde 50 yılı geride bırakan İnci Sigorta, Axa Sigorta 2012 yılı prim değerlendirme sonuçlarına göre Türkiye ikincisi, Ege Bölge birincisi oldu.  İnci Sigorta, aynı değerlendirme sonucuna göre en verimli sigorta acenteleri arasında da Türkiye sıralamasında kârlılıkta ilk 10 arasında yer aldı. Ödülü, İnci Sigorta Genel Müdürü Z.Şebnem Korkut, Axa Sigorta Başkan ve İcra Kurulu üyesi Işıl Aksoy’dan aldı.
Tüm sigorta branşlarında prim üretimleri bakımından son yılların en başarılı acentelerinden biri olan İnci Sigorta, başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.  Axa Sigorta’nın 2012 prim üretimi değerlendirme sonuçlarına göre Ege Bölge sıralamasında birinci ve Türkiye genel sıralamasında ikinci olan İnci Sigorta, karlılık kategorisinde Türkiye sıralamasında ise ilk 10 arasında gösteriliyor. 2011 yılında da prim üretimi kategorisinde Ege Bölge birincisi Türkiye dördüncüsü olan İnci Sigorta Türkiye sıralamasında bu yıl iki basamak yükseldi. Axa Sigorta’nın 03-06 Ekim 2013 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Otel Antalya Belek’te düzenlediği Geleneksel Acenteler toplantısında ödülü, İnci Sigorta Genel Müdürü Z.Şebnem Korkut, Axa Sigorta Başkan ve İcra Kurulu üyesi Işıl Aksoy’dan aldı.
İnci Sigorta Genel Müdürü Z. Şebnem Korkut, ”Axa Sigorta 2012 değerlendirme sonucuna göre elde ettiğimiz başarı bizi gururlandırdı. 2008’den bu yana Axa Sigorta prim üretimi kategorisinde Ege Bölge birincisiyiz. Anadolu Sigorta’nın 2012 Ege Bölgesi değerlendirmesinde de ilk sıralarda yer aldık. Axa Sigorta A.Ş.’nin yanı sıra Anadolu Sigorta A.Ş, Mapfre Genel Sigorta A.Ş., Sompo Japan Sigorta A.Ş., Yapı Kredi Sigorta A.Ş., AIG Sigorta A.Ş., ve İNG Emeklilik A.Ş. ile de çalışan Ege Bölgesi’nin en köklü sigorta acentelerinden biriyiz. Sigorta acenteleri arasında,  tüm sigorta branşlarında prim üretimleri bakımından son yılların en başarılı acentelerinden biri olarak faaliyet gösteriyoruz. İnci Sigorta olarak her türlü sigorta branşında ve risk yönetimi konusunda en etkin hizmeti vermek için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER